Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
08 grudnia 2019, Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Zobacz, jak będzie wyglądało nowe lodowisko w Bytomiu

Nowoczesne, funkcjonalne, ekonomiczne, ale przede wszystkim dające poczucie komfortu hokeistom, hokeistkom, amatorom łyżwiarstwa i kibicom. Takie będzie nowe lodowisko, które powstanie w Bytomiu przy ul. Pułaskiego. Prace budowlane już się rozpoczęły, a do końca tego roku nad płytą lodowiska ma stanąć dach.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Bytomianin mistrzem Polski wagi ciężkiej w boksie

Bytomianin mistrzem Polski wagi ciężkiej w boksie Data publikacji: 2 grudnia 2019Walczący w wadze powyżej 91 kg bytomianin Oskar Safaryan, zdobył złoty medal podczas rozgrywanych w Opolu Mistrzostw Polski w boksie seniorów. W finałowej walce Safaryan, reprezentujący klub Concordia Knurów, pokonał 3:2 Aleksandra Stawireja.

Oskar Safaryan jest wychowankiem MOSM-u Bytom, ma na swoim koncie mistrzostwo Polski kadetów i juniorów oraz jest zwycięzcą turniejów międzynarodowych, w tym między innymi Memoriału im. Leszka Błażyńskiego, w którym odniósł sukces w 2018 roku. Obecnie Safaryan reprezentuje klub Concordia Knurów, w którego barwach właśnie sięgnął po tytuł mistrza Polski w wadze powyżej 91 kg.

Warto dodać, że Oskar Safaryan trenuje pod okiem Ireneusza Przywary, który od prawie roku szkoli byłego zawodnika MOSM-u Bytom, odnoszącego już sukcesy w zawodach rangi krajowej i międzynarodowej.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Fanpage Oskar Safaryan

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.