Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2019, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytom na targach Investate Poland 2017

Bytom na targach Investate Poland 2017 Data publikacji: 24 kwietnia 2017Bytomska Agencja Rozwoju Inwestycji we współpracy z Wydziałem Strategii i Funduszy Unijnych Urzędu Miejskiego w Bytomiu przygotowała i prowadziła stoisko na targach INVESTATE POLAND 2017, które odbywały się w dniach 21 - 23 kwietnia 2017.

Targi INVESTATE POLAND 2017 to prestiżowa impreza skierowana do inwestorów nie tylko z Polski ale i całej Europy. Obok miast i gmin z całego kraju, wśród wystawców znalazły się takie instytucje jak: Parki Przemysłowo-Technologiczne, Specjalne Strefy Ekonomiczne, Agencje Rozwoju Regionalnego, Agencje Nieruchomości Rolnych, Banki, Instytucje Finansowe oraz krajowe i międzynarodowe Izby Przemysłowo-Handlowe. Targi były doskonałą okazją do zaprezentowania bytomskiej oferty inwestycyjnej.

Miłym akcentem była obecność naszego miasta na stoisku Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku, którego laureatem Bytom został w 2015 roku.
 

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: źródło: BARI

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.