Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2019, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Budowa szkolnej hali widowiskowo-sportowej

Budowa szkolnej hali widowiskowo-sportowej Data publikacji: 24 stycznia 2014Budowa szkolnej hali widowiskowo-sportowej
Lokalizacja inwestycji

Zespół Szkół Specjalnych nr 3 przy ul. Konstytucji 20

Wartość inwestycji

Łączne nakłady 2,82 mln zł, w tym:
budżet miasta 0,49 mln zł,      
środki UE 2,33 mln zł.

Okres realizacji inwestycji

2008-2010r.

Cel inwestycji

Rozwijanie kultury fizycznej w społeczeństwie. Stworzenie obiektu dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zakres rzeczowy inwestycji

Zadanie obejmuje budowę hali widowiskowo-sportowej (18x41m). Na parterze budynek podzielony będzie na dwie części: salę widowiskowo-sportową z zaprojektowanym pełnowymiarowym boiskiem do gry w koszykówkę oraz zaplecze socjalno-techniczne, w którym zlokalizowane będą szatnie, łazienki, wc, pomieszczenia gospodarcze i techniczne. W hali zaprojektowano miejsca przeznaczone dla widowni na 130 miejsc siedzących.

Przebieg realizacji inwestycji

2008r.
Podpisano umowę z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej. Zakończono prace projektowe w zakresie adaptacji gotowego projektu hali widowiskowo-sportowej.

2009r.
Kompletowano dokumentację. Rozpoczęto procedurę przetargową na wybór wykonawcy. Podpisano umowę z wykonawcą robót. Wykonano stopy i ławy fundamentowe wraz z częścią ścian szczytowych.

2010r.
Wykonano ściany szczytowe i zaplecza. Zakończono montaż słupów konstrukcji hali. Ułożono pokrycie dachowe, wykonano podłoże pod posadzkę sportową oraz schody łączące parter
z widownią. Zakończono montaż ścian zewnętrznych i działowych w zapleczu sali, a także układanie glazury na ścianach i posadzkach. Wykonano instalację elektryczną i wentylacyjną. Zamontowano całość wyposażenia sportowego hali wraz z siedziskami na widowni. Wykonano ogrodzenie terenu.
W sierpniu zakończono budowę i uzyskano pozwolenie na użytkowanie terenu.

linw241109.jpgNasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.