Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 lipca 2020, Henryk, Wlodzimierz, Brunon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

BO Bytom: masz pomysł? Przyjdź na spotkanie

BO Bytom: masz pomysł? Przyjdź na spotkanie Data publikacji: 23 czerwca 2020Czym jest budżet obywatelski, jakie pomysły można zgłaszać oraz na co uważać, by nie popełnić błędu podczas składania wniosku? Na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć odpowiedź już w czwartek, 25 czerwca podczas spotkania konsultacyjnego organizowanego przez lokal w Bytomiu.

Spotkanie będzie też okazją do zaprezentowania swoich inicjatyw, ale może być też pomocne dla tych, którzy potrzebują praktycznych wskazówek związanych z przygotowaniem wniosku. Spotkanie poprowadzi Łukasz Lesiak z Biura Organizacji Pozarządowych UM w Bytomiu.

Będzie ono pierwszym z cyklu spotkań w lokalu poświęconych #BO_Bytom.  Spotkanie odbędzie się o 17.00 w lokalu przy pl. Sobieskiego 3. Ze względu na obostrzenia sanitarne liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w spotkaniu należy najpóźniej do wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://tiny.pl/7w2xg.


 

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.