Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 października 2019, Juliana, Łukasza, Bogumila

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Prezydent spotka się z mieszkańcami

Na początek Szombierki, potem Łagiewniki, Miechowice oraz os. gen. Ziętka i Stroszek – mieszkańcy tych dzielnic będą mogli niebawem spotkać się z prezydentem Mariuszem Wołoszem i porozmawiać o sprawach dotyczących miasta.

#BO Bytom: Zagłosuj online

Bytomski Budżet Obywatelski - zagłosuj online

Przebudowa ulic dofinansowana z Funduszu Dróg Samorządowych

Ulice Mochnackiego, Wojciechowskiego, Musialika, Reptowska, Świętej Elżbiety oraz Szyby Rycerskie. To drogi, które w najbliższym czasie zostaną przebudowane. Pierwsze roboty już ruszyły na ul. Mochnackiego w Szombierkach i Reptowskiej w Miechowicach.

Marszałek pozytywnie o zaktualizowanym GPR-ze

Urząd Marszałkowski województwa Śląskiego wydał pozytywną ocenę merytoryczną zaktualizowanego "Gminnego Programu Rewitalizacji. Bytom 2020+".

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Bezpłatne badania piersi

Bezpłatne badania piersi Data publikacji: 9 października 2019Lepiej zapobiegać niż leczyć. Wystarczy poświęcić kilka minut - to nic nie kosztuje a może uratować życie. Okazja do zbadania piersi pojawi się już niebawem, bo 16, 17 i 18 października. Mammobus Centrum Onkologii - Instytutu im. M. Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach zaparkuje w tych dniach przed budynkiem Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Bytomiu.

Wykonywane będą bezpłatne badania mammograficzne. Akcja odbywa się w ramach ogólnopolskiego "Programu profilaktyki raka piersi". Program adresowany jest do pań w wieku od 50 do 69 lat.

Badania prowadzone będą 16 i 17 października między godz. 10 a 17 oraz 18 października od godz. 8.30 do godz. 15.

Autor: KN
Zdjęcia: arc. Centrum Onkologii

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.