Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
12 sierpinia 2020, Klara, Lech, Julian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Co nowego na placu budowy nowego lodowiska?

Prace brukarskie po wschodniej stronie układu drogowego, roboty zbrojarskie i żelbetowe po obydwu stronach trybun, a także prace tynkarskie w budynku administracyjnym, gdzie powstanie sala gimnastyczna oraz lokale usługowe i biurowe. Na placu budowy nowego lodowiska roboty idą pełną parą.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

"Bezpieczny sk8park"

"Bezpieczny sk8park" Data publikacji: 31 lipca 2020To wspólna akcja bytomskiej Policji oraz OSiR-u w Bytomiu, podczas której nie tylko zostaną omówione zasady bezpieczeństwa na bytomskim skateparku, ale również nie zabraknie rozmów z policjantami oraz ciekawych konkursów. Zapraszamy 3 sierpnia od 16.00 na skatepark przy ul. Wrocławskiej w Parku Kachla.

Akcję "Bezpieczny skatepark i pumptrack" wspólnie prowadzą Policja i aż 30 miast w województwie śląskim, w których znajdują się skateparki i pumptracki, a jej inaugurację zaplanowano 3 sierpnia na godz. 16.00. Warto podkreślić, że celem akcji jest uświadomienie dzieciom i młodzieży zagrożeń związanych z brakiem kasku oraz ochraniaczy na kolana i łokcie podczas ćwiczenia zjazdów na przygotowanych przeszkodach.

Kampania to nowy sposób współpracy między samorządami i policją, a dzięki wspólnych działaniom w wielu miejscach propagowane będzie bezpieczeństwo podczas uprawiania sportów ekstremalnych na rowerach, hulajnogach, rolkach czy deskorolkach.
Plakat.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.