Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 marca 2019, Boguslaw, Katarzyna, Oktawian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania

Uwaga kierowcy! 11 marca wprowadzona została kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania ulic: Katowickiej, Chorzowskiej, Miarki, Siemianowickiej i Witczaka

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Będą wyburzać budynek przy Chorzowskiej 11. Kierowców czekają utrudnienia!

Będą wyburzać budynek przy Chorzowskiej 11. Kierowców czekają utrudnienia! Data publikacji: 9 listopada 2018Do 14 listopada wyłączone z ruchu będą 2 pasy jezdni i chodnik ul. Chorzowskiej (od skrzyżowania z ul. Pszczyńską do wiaduktu kolejowego). Zawężony zostanie również pas jezdni w kierunku Chorzowa od wiaduktu kolejowego. Utrudnienia spowodowane są rozbiórką budynku przy ul. Chorzowskiej 11.

Decyzję o wyburzeniu podął Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego. Obiekt jest w złym stanie technicznym, ma naruszoną konstrukcję dachu i stropów, grozi zawaleniem. Wszystkie prace rozbiórkowe potrwają do 16 grudnia.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Arkadiusz Janocha

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.