Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 stycznia 2020, Tatiana, Pawel, Milosz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwa nabór wniosków PONE

Od 5 sierpnia trwa nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany pieców węglowych oraz montażu odnawialnych źródeł energii na rok 2019/2020 w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Bytom.

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Będą dopłaty na wymianę pieca i termomodernizację

Data publikacji: 20 maja 2019Jesteś właścicielem domu jednorodzinnego lub masz już zgodę na rozpoczęcie budowy? Planujesz wymianę pieca lub termomodernizację? Przyjdź na spotkanie i dowiedz się jak skorzystać z ekodopłaty.

Spotkanie informacyjne zaplanowano na wtorek, 21 maja o 17.30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 38 przy ul. Korczaka 1 w Suchej Górze. Poprowadzą je przedstawiciele Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Czyste Powietrze to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.

Program przewiduje dofinansowania nie tylko na wymianę starych źródeł ciepła (pieców i kotłów na paliwa stałe), ale też wymianę stolarki okiennej i drzwiowej czy instalację odnawialnych źródeł energii (kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznej).

Więcej informacji tutaj.
czyste_powietrze_plakat-1.jpg

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.