Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 stycznia 2020, Tatiana, Pawel, Milosz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Becekobus wyrusza w teren!

Becekobus wyrusza w teren! Data publikacji: 9 sierpnia 2019Stacjonarna część letnich warsztatów dla dzieci i młodzieży już za nami. Od poniedziałku, 12 sierpnia kolorowy Becekobus pełen kreatywnej zabawy, wyruszy w miasto. Pierwszy przystanek: Bobrek.

Jak co roku, warsztaty adresowane do dzieci  w wieku od 6 do 12 lat, są świetną okazją do dobrej zabawy i miłego spędzenia czasu. Jednocześnie dają możliwość sprawdzenia i rozwinięcia swoich zdolności, możliwości kreacyjnych, rozbudzenia wyobraźni, a także poszerzenia grona znajomych mieszkających w innych częściach Bytomia.

Becekobus odjeżdżać będzie z parkingu przed Becekiem przy pl. Karin Stanek 1 o 9.50 oraz 13.50. Kursy powrotne zaplanowano o 13.10 oraz 17.10. Zapisy prowadzone są w sekretariacie i kasie Beceku oraz telefonicznie pod nr.: 32 389 31 09 (od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00)

 Harmonogram zajęć w poszczególnych dzielnicach


Autor: AK
Zdjęcia: FB funpage Beceku

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.