Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 stycznia 2020, Tatiana, Pawel, Milosz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Beata Pacut będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata

Beata Pacut będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata Data publikacji: 12 sierpnia 2019Jedna z najbardziej utalentowanych judoczek Czarnych Bytom, Beata Pacut otrzymała nominację od Polskiego Związku Judo na Mistrzostwa Świata w Judo, które odbędą się w Tokio.

Naszą zawodniczkę, która walczy również o wyjazd na igrzyska olimpijskie w 2020 będziemy mogli dopingować 30 sierpnia. Wówczas Beata Pacut stanie do rywalizacji na tokijskich matach, gdzie będzie walczyć o medale.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: GKS Czarni Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.