Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2019, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytomianie oddadzą hołd Żołnierzom Wyklętym

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, miejskie uroczystości z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych oraz sesja popularnonaukowa poświęcona ich walce o wolną i suwerenną Polskę. Tak bytomianie oddadzą hołd Żołnierzom Wyklętym.

Rozpoczęła się rewitalizacja pałacu Tiele-Wincklerów w Miechowicach

Jakie tajemnice skrywa w sobie pałac Tiele-Wincklerów w Miechowicach? Rozpoczęły się prace archeologiczne i remontowe związane z rewitalizacją pałacu, w którym swoje dzieciństwo spędziła Ewa von Tiele-Winckler, znana jako Matka Ewa.

Modelarskie cuda w Bytomiu

Ta impreza to prawdziwa gratka nie tylko dla pasjonatów modelarstwa, ale także wszystkich tych, którzy na co dzień nie mają styczności z tego rodzaju hobby. Przez dwa dni 2 i 3 marca w Bytomiu już po raz XV odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Modelarski.

Zostań mistrzem segregacji

Zgodnie z zasadami segregacji odpadów komunalnych określonych w rozporządzeniu Ministra Środowiska z  29 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów - odpady zbierane są w pięciu pojemnikach.

Zdecyduj, kto zagra na Dniach Bytomia

Ruszyły już przygotowania do tegorocznej odsłony Dni Bytomia. Kogo zobaczymy na plenerowej scenie, będzie zależało także od Was. Wystarczy oddać swój głos na wybranych artystów w internetowym plebiscycie.

E- rekrutacja do przedszkola

Ważna informacja dla rodziców. 11 marca rusza elektroniczna rekrutacja do przedszkoli. W tym roku w 41 miejskich przedszkolach na dzieci czeka ponad 4,5 tysiąca miejsc.

Ferie tuż tuż

Zima nie odpuszcza, ku uciesze szkolnej braci, która 11 lutego rozpocznie dwutygodniową labę. Bez względu na to czy biała aura za oknem się utrzyma, przygotowania do akcji „Zima w mieście” – corocznego cyklu imprez dla dzieci i młodzieży spędzającej ferie w domu, trwają na całego.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Baza firm

Global Metodi

adres: biuro: Kruczkowskiego 39 pok. 318, Zabrze
branża: Doradztwo, szkolenia

OFERTA

Brak dołączonej oferty.

KONTAKT

telefon: 513961808
adres e-mail: global@global-metodi.com
strona www: www.global-metodi.com

INFORMACJE

Rok założenia:
2016

Obroty firmy:
Do 200 tyś. zł rocznie

Liczba zatrudnionych:
Do 5

Przedmiot działalności / Branża:
Doradztwo, szkolenia

Języki obce:
angielski, francuski, włoski, rosyjski

Certyfikaty:
-

WSPÓŁPRACA

Opis działalności firmy pod kątem przyszłej współpracy:
rozwój firm w zakresie rozwoju eksportu, pomoc w znajdowaniu partnerów handlowych w Polsce i za granicą ( specjalizacja - rynek przemysłowy, budownictwo), pomoc w zakresie organizacji imprez targowych na całym świecie

Czy firma współpracowała / współpracuje z partnerami zagranicznymi:
tak

Firma pragnie nawiązać współpracę z partnerami z następujących krajów:
Niemcy, Czechy, USA

Opis charakteru oczekiwanej współpracy:
kojarzenie firm, czynne uczestnictwo w promocji lokalnych firm ( siedziba firmy w Bytomiu- biuro: Zabrze)

Opis głównych zalet firmy, które może zaoferować potencjalnemu partnerowi:
doświadczenie w pracy z międzynarodowymi partnerami, promocja firm za granicą, nawiązywanie współpracy z zagranicznymi partnerami

Opis wymagań firmy wobec potencjalnego partnera:
chęć rozwoju swojej firmy


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.