Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
12 sierpinia 2020, Klara, Lech, Julian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Co nowego na placu budowy nowego lodowiska?

Prace brukarskie po wschodniej stronie układu drogowego, roboty zbrojarskie i żelbetowe po obydwu stronach trybun, a także prace tynkarskie w budynku administracyjnym, gdzie powstanie sala gimnastyczna oraz lokale usługowe i biurowe. Na placu budowy nowego lodowiska roboty idą pełną parą.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Armada GC Bytom mistrzem Polski w golfie

Armada GC Bytom mistrzem Polski w golfie Data publikacji: 29 lipca 2020Errol Mills, Józef Nocoń, Włodzimierz Pawlik, Aleksander Chaba oraz Marek Gaik. W takim składzie drużyna Armady GC Bytom sięgnęła po tytuł mistrza Polski podczas rozgrywanych na polu Gradi Golf Club w Brzeźnie IV Klubowych Mistrzostw Polski Seniorów.

Trzydniowe zawody zdominowali nasi golfiści, bowiem suma czterech najlepszych wyników spośród pięciu graczy zaowocowała u nich wynikiem 937 (+85), a co za tym idzie tytułem mistrza. Warto dodać, że w zawodach zostało sklasyfikowanych 14 drużyn z całej Polski.

Tym samym do dwóch tytułów w Klubowym Pucharze Juniorów, drużyna Armady GC Bytom dorzuciła złoty medal wśród seniorów.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Armada GC Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.