• język migowy
  • BIP

Kalendarium

terminarz dnia 08.12.2023

Życie zaklęte w kamieniu - Wystawa w Muzeum Górnośląskim

Miejsce: Muzeum Górnośląskie w Bytomiu
Kategoria: Muzeum Górnośląskie
Data: 2023-09-22 - 2024-06-23
Muzeum Górnośląskie / 2023-09-22

Zapraszamy na naszą nową ekspozycję „Życie zaklęte w kamieniu. Od bakterii do dinozaurów”, na której znalazły się szczątki prehistorycznych zwierząt.

Dinozaury rozpalają wyobraźnię zarówno małych, jak i dużych miłośników prehistorii, dlatego Muzeum Górnośląskie w Bytomiu przygotowało specjalną wystawę „Życie zaklęte w kamieniu. Od bakterii do dinozaurów”, której towarzyszą warsztaty, wykłady i oprowadzania kuratorskie, które pomogą nam bliżej poznać fascynujący świat sprzed milionów lat.

Która grupa dinozaurów posiadała na końcu ogona potężną kostną narośl, zwaną buławą? Czy las karboński znacznie różnił się od tego, co obecnie uważamy za las? Jaka grupa triasowych gadów przypomina pancerniki? Czym żywiły się amonity? Odpowiedzi na te, jak i wiele innych pytań znajdziecie na naszej nowej, dinozaurowej ekspozycji, wzbogaconej o wielkoformatowe wydruki zdjęć potężnych gadów. Wszystkie informacje osadzone na osi czasu, podkreślającej walory edukacyjne ekspozycji.

Więcej na stronie Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu

Antypodręcznik. Jak zbudować niewidzialne miejsce? i Teraz widzę, że to jest złudzenie - wernisaż nowych wystaw zbiorowych w CSW Kronika

Miejsce: CSW Kronika
Kategoria: Kultura
Data: 2023-11-18 - 2024-01-12
Godzina: 19.00
Kultura / 2023-11-18

Antypodręcznik. Jak zbudować niewidzialne miejsce?

Projekt „Antypodręcznik. Jak zbudować niewidzialne miejsce” wykorzystuje sztukę jako narzędzie do pracy z lękami i traumami, łącząc zaproszonych twórców i twórczynie, pensjonariuszy i personel Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku.

Tłem dla realizowanych działań jest zabytkowa architektura instytucji. Budynki poszczególnych oddziałów i otaczający je park zostały potraktowane jako soczewki skupiające osady przeszłości, kondensujące uciszane głosy, zapomniane historie. W architekturze kompleksu szpitalnego, jak w każdym starzejącym się organizmie, w którym pełno zatorów, napięć, bólów reumatycznych i śladów po dawnych kontuzjach, znaleźć można wiele opustoszałych pomieszczeń, labiryntowych korytarzy, nieczynnych klatek schodowych.

Wykorzystanie architektury szpitala jako narzędzia do pracy z pamięcią pacjentów i pacjentek, ujawnia ambiwalencje wpisaną w tytułowe niewidzialne miejsce z jednej strony rozumiane jako instytucja zepchnięta na marginesy społecznej widzialności, z drugiej bezpieczna przestrzeń wewnętrzna, której budowanie wpisane jest w proces powrotu do równowagi psychicznej.

Teraz widzę, że to jest złudzenie

Wystawa „Teraz widzę, że to jest złudzenie” podsumowuje Projekt Baza realizowany w CSW Kronika od 2021 roku. Projekt angażuje najmłodszych mieszkańców Bytomia do twórczego działania. W trakcie warsztatów młode osoby mają okazję poznać artystki i artystów i podjąć z nimi działania artystyczne w przestrzeni miejskiej.

Wspólne tworzenie jest dla młodych osób impulsem do własnych poszukiwań, rozwijania postawy krytycznej i twórczego myślenia. Ma kształtować w młodych osobach poczucie sprawstwa i uświadamiać im, że za pośrednictwem sztuki mogą wzbogacać przestrzeń, w której żyją na co dzień, o swój punkt widzenia.

 

Koło barw - wystawa zbiorowa Chorzowskiej Grupy Plastycznej Krojcok’12.

Miejsce: Galeria Rotunda, pl. Sobieskiego
Kategoria: Miejska Biblioteka Publiczna
Data: 2023-11-21 - 2023-12-14
Godzina: 18.00
Miejska Biblioteka Publiczna / 2023-11-21

Koło barw - wystawa zbiorowa Chorzowskiej Grupy Plastycznej Krojcok’12.

Wstęp wolny.

Wystawa Kalendarzy Adwentowych 2023

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna, pl. Sobieskiego, I piętro
Kategoria: Miejska Biblioteka Publiczna
Data: 2023-12-01 - 2024-01-31

To już kolejna próba przybliżenia odbiorcom spojrzenia na sztukę osób, dla których jest ona terapią, sposobem na wyrażanie siebie, pozbawione ograniczeń  i możliwością integracji.

Wystawa kalendarzy adwentowych to radość oczekiwania symbolicznie ubrana w wyjątkowe ramy. Mamy możliwość spojrzeć na ten czas oczami osób o niesamowitej wrażliwości: bytomskich i zabrzańskich uczestników warsztatów terapii zajęciowej, osób w kryzysie bezdomności, seniorów i dzieci, osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi, zaburzeniami psychicznymi, mieszkańców DPS - ów.

Zapraszamy na kolejną z cyklicznych wystaw łączących różne spojrzenia na to, co nas łączy. Od 1.12.2023 r. do 31.01.2024 r. I piętro gmach główny MBP

Wernisaz wystaw w SqArt Gallery

Miejsce: Sqart Gallery, ul. Wrocławska 32/34
Kategoria: Kultura
Data: 2023-12-01 - 2024-01-07
Godzina: 19.00
Kultura / 2023-12-01
Wystawa malarska Światłoczułość Małgorzaty Stępniak

Małgorzata Stępniak jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom zrealizowała w pracowni malarstwa prof. Włodzimierza Kunza w 1998 r. Uprawia malarstwo sztalugowe.

Brała udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych w kraju i za granicą oraz ponad czterdziestu wystawach indywidualnych. Współtworzy Galerię Konduktorownia, jest wiceprezesem Regionalnego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Częstochowie oraz kuratorem i pomysłodawcą wszystkich edycji Ogólnopolskiej Wystawy Sztuki „8 KOBIET”. Jej prace znajdują się w zbiorach muzealnych oraz w prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą.

Magiczny realizm

Z kolei w podziemnej części galerii na miłośników malarstwa czeka wystaw prac aż 33  wybitnych polskich artystów będących przedstawicielami  magicznego realizmu. Prace pochodzą ze zbiorów Muzeum Realizmu Magicznego Ochorowiczówka w Wiśle, które zgromadziło obrazy, rzeźby i grafiki wybitnych, współczesnych polskich przedstawicieli tego nurtu sztuki.

Plakat wystawy

Międzynarodowe Mistrzostwa w Gimnastyce Artystycznej Aurora 2023

Miejsce: Hala na Skarpie w Bytomiu - Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego
Kategoria: Sport
Data: 2023-12-08 - 2023-12-10
Sport / 2023-12-08

Zapraszamy na Międzynarodowe Mistrzostwa w Gimnastyce Artystycznej Autora 2023 w Hali na Skarpie

BCKino - Kicia Kocia pod choinkę

Kategoria: Bytomskie Centrum Kultury
Data: 2023-12-08
Godzina: 11:00:00
Podkategoria: BCKino, Dla dzieci i młodzieży
Bytomskie Centrum Kultury / 2023-12-08
Kicia Kocia pod choinkę – animacja, Polska 2023; reż.: Marta Stróżycka.
 
Przedpremierowy pokaz odbędzie się 6 grudnia o godzinie 11:00, 13:00, 15:45 oraz 17:15.
 
Pora na zimowe spotkanie z Kicią Kocią na wielkim ekranie! Wspólnie odwiedzimy bibliotekę, wsiądziemy do pociągu i pobawimy się w śniegu! Co jeszcze czeka naszą ukochaną kotkę? Tytułowa bohaterka oraz jej przyjaciele: Pacek, Adelka i Julianek powrócą w animacji „Kicia Kocia pod choinkę” 8 grudnia.
 
Kicia Kocia powraca w zimowym wydaniu! Animowana seria o ulubionej kotce młodych widzów stała się wielkim hitem – została obejrzana przez ponad pół miliona widzów w całym kraju. Kolejne, nowe przygody na wielkim ekranie to kolejne zadowolone małe buzie!
 
W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa! Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi!
 
Seria o przygodach Kici Koci to bestseller wydawnictwa Media Rodzina. Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej zostały wyprodukowane przez polskie studio EGoFILM. Animacje te są świetną okazją dla dzieci do nauki cennych lekcji życiowych ale także na wspaniałą rozrywkę.
 
Odcinki serialu, które zobaczymy w trakcie seansów:
1. Kicia Kocia zima – reż. Marta Stróżycka
2. Kicia Kocia gotuje – reż. Marta Stróżycka
3. Kicia Kocia w pociągu – reż. Dominik Litwiniak
4. Kicia Kocia sprząta – reż. Anna Błaszczyk
5. Kicia Kocia w bibliotece – reż. Anna Błaszczyk
6. Kicia Kocia nie może zasnąć – reż. Marta Stróżycka
7. Kicia Kocia i świąteczna niespodzianka
 
Czas trwania: 45 min. (Stowarzyszenie Nowe Horyzonty)
Wiek: B/O (dubbing)
Sala: Ki-Nowa (II piętro)
 

IV Edycja Przeglądu Twórczości Artystycznej Nauczycieli "Na marginesie"

Miejsce: Galeria "Pod Strychem" przy Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 12.
Kategoria: Kultura
Data: 2023-12-08
Godzina: 17:00
Kultura / 2023-12-08

Zapraszamy na IV Edycję Przeglądu Twórczości Artystycznej Nauczycieli "Na marginesie", w którym biorą udział nauczyciele ze Śląska.  Wernisaż i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 8 grudnia o 17:00 w Galerii "Pod Strychem" przy Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 12.

Zobacz Regulamin Wydarzenia

Wstęp wolny. Wernisaż uświetnią występy muzyczne i wokalne uczestników zajęć pracowni MDK nr 1 pod kierunkiem Mateusza Podulki i Patrycji Cisło.

BCKino - 20 000 gatunków pszczół

Kategoria: Bytomskie Centrum Kultury
Data: 2023-12-08
Godzina: 17:00:00
Podkategoria: BCKino
Bytomskie Centrum Kultury / 2023-12-08
20 000 gatunków pszczół – dramat, Hiszpania, 2023; reż.: Estibaliz Urresola Solaguren. Obsada: Sofía Otero, Patricia López Arnaiz, Ane Gabarain.
 
Najlepszy hiszpański film roku a także zdobywca Srebrnego Niedźwiedzia za najlepszą rolę aktorską na MFF w Berlinie. Dziesięcioletnia (!) Sofia Otero jest najmłodszą w historii Berlinale laureatką tej nagrody. W „20 000 gatunków pszczół” wciela się w postać, która pewnego upalnego lata, pośród brzęczących uli, basenowego gwaru i rodzinnych kłótni, zacznie gorączkowo szukać swojego miejsca w roju. 
 
Dziecko, które zakwestionuje zastane normy, zasady i tradycje, sprawi, że na jaw wyjdą długo skrywane tajemnice, a kobiety z rodziny przyjrzą się własnym wyborom i stłumionym pragnieniom. Dziecięcy bunt przypomni im, że prawdę o sobie można manifestować na wiele sposobów.
 
Debiut Estibaliz Urresoli Solaguren to czuły, delikatny film o akceptacji, pełen zachwytu dla różnorodności świata, w którym jest miejsce aż na 20 000 gatunków pszczół. Dlaczego zatem ogromne bogactwo sposobów, na jakie manifestuje się ludzka osobowość, płeć czy seksualność, tak często budzi sprzeciw? „20 000 gatunków pszczół” to także wzruszający portret rodziny, która jest jak rój: każdy ma tu swoją rolę, wszyscy chronią się nawzajem. Jest tu miejsce dla zagubionych matek, odważnych córek, ciotek-outsiderek i strzegących rodzinnych sekretów babć. A choć w tym ulu huczy od emocji, zderzają się pokolenia i doświadczenia, to każda z jego mieszkanek ma prawo chcieć dla siebie całego życia. 
 
W ramach cyklu BCKino w samo południe zapraszamy 13 grudnia o godzinie 12:00
 
Czas trwania: 129 min. (Gutek – Kinoplex Silesia)
Sala: Gloria (I piętro) 
 

Spektakl: Ludzie inteligentni

Kategoria: Bytomskie Centrum Kultury
Data: 2023-12-08
Godzina: 17:00:00
Podkategoria: Teatr
Bytomskie Centrum Kultury / 2023-12-08
Zapraszamy do Bytomskiego Centrum Kultury 8 grudnia 2023r. o godzinie 17:00 lub 19:30 na spektakl „Ludzie inteligentni”, który przekonuje nas, że nie ma nudnych związków – są tylko mało kreatywni partnerzy. A kto kocha, ten błądzi…
 
Faza dojrzałej harmonii nie zadowala ludzi inteligentnych. Dlatego gdy tylko w ich relacjach zaczyna panować spokój, bohaterowie komedii szukają sposobu na zmianę sytuacji. David podejmuje decyzję o rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką Chloe. Brak sprzeciwu z jej strony zupełnie go zaskakuje. Ich przyjaciele oraz ich partnerki mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza – sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają – zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki. 
 
Trzy pary prowadzą rodzaj gry i, jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny. Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus... A nas jak zwykle będą śmieszyć do łez nieudolne próby odkrywania tych obcych sobie planet. 
 
Twórcy teatralnych hitów „Boeing, Boeing” oraz „Imię” zapraszają na kolejną przebojową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.
 
Obsada:
MARINA: Renata Dacewicz / Paulina Holtz / Agata Pruchniewska
CLOE: Maria Seweryn / Agata Pruchniewska
GINA: Magdalena Stużyńska / Paulina Holtz
DAVID: Jakub Przebindowski / Piotr Borowski / Olaf Lubaszenko
ALEXANDRE: Szymon Bobrowski / Mariusz Witkowski 
THOMAS: Adam Krawczuk / Rafał Królikowski / Piotr Borowski
 
Autor przekładu: Irma Helt
Reżyseria: Olaf Lubaszenko
Scenografia: Justyna Woźniak
Kostiumy: Tomasz Jacyków
Muzyka: Szymon Wysocki
Produkcja: Tito Productions – Katarzyna Fukacz, Damian Słonina
 
Bilety: 120 zł (rząd XIV) lub 150 zł (rząd IX)
Czas trwania: 80 minut bez przerwy
 
Bytomskie Centrum Kultury nie ponosi odpowiedzialności za zakup biletów na innych witrynach.
Organizator: Adria Art

BCKino - Kicia Kocia pod choinkę

Kategoria: Bytomskie Centrum Kultury
Data: 2023-12-08
Godzina: 17:15:00
Podkategoria: BCKino, Dla dzieci i młodzieży
Bytomskie Centrum Kultury / 2023-12-08
Kicia Kocia pod choinkę – animacja, Polska 2023; reż.: Marta Stróżycka.
 
Przedpremierowy pokaz odbędzie się 6 grudnia o godzinie 11:00, 13:00, 15:45 oraz 17:15.
 
Pora na zimowe spotkanie z Kicią Kocią na wielkim ekranie! Wspólnie odwiedzimy bibliotekę, wsiądziemy do pociągu i pobawimy się w śniegu! Co jeszcze czeka naszą ukochaną kotkę? Tytułowa bohaterka oraz jej przyjaciele: Pacek, Adelka i Julianek powrócą w animacji „Kicia Kocia pod choinkę” 8 grudnia.
 
Kicia Kocia powraca w zimowym wydaniu! Animowana seria o ulubionej kotce młodych widzów stała się wielkim hitem – została obejrzana przez ponad pół miliona widzów w całym kraju. Kolejne, nowe przygody na wielkim ekranie to kolejne zadowolone małe buzie!
 
W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa! Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi!
 
Seria o przygodach Kici Koci to bestseller wydawnictwa Media Rodzina. Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej zostały wyprodukowane przez polskie studio EGoFILM. Animacje te są świetną okazją dla dzieci do nauki cennych lekcji życiowych ale także na wspaniałą rozrywkę.
 
Odcinki serialu, które zobaczymy w trakcie seansów:
1. Kicia Kocia zima – reż. Marta Stróżycka
2. Kicia Kocia gotuje – reż. Marta Stróżycka
3. Kicia Kocia w pociągu – reż. Dominik Litwiniak
4. Kicia Kocia sprząta – reż. Anna Błaszczyk
5. Kicia Kocia w bibliotece – reż. Anna Błaszczyk
6. Kicia Kocia nie może zasnąć – reż. Marta Stróżycka
7. Kicia Kocia i świąteczna niespodzianka
 
Czas trwania: 45 min. (Stowarzyszenie Nowe Horyzonty)
Wiek: B/O (dubbing)
Sala: Ki-Nowa (II piętro)
 

BCKino - Światłonoc

Kategoria: Bytomskie Centrum Kultury
Data: 2023-12-08
Godzina: 19:00:00
Podkategoria: BCKino
Bytomskie Centrum Kultury / 2023-12-08
Światłonoc – dramat, Słowacja, Czechy, 2022; reż.: Tereza Nvotova; obsada: Natalia Germani, Eva Mores, Juliana Olhova, Iva Bittova. 
 
Sarlota (Natalia Germani) powraca do swojej rodzinnej wsi, by znaleźć odpowiedzi na nękające ją od lat pytania dotyczące jej dzieciństwa. Mieszkańcy nie są jednak skłonni do pomocy, podejrzewają bowiem Sarlotę o morderstwo i czary. „Światłonoc” nie ma za wiele wspólnego z takimi folk horrorami jak „Czarownica” Roberta Eggersa – o wiele bliżej jej do filmów Jagody Szelc.
Urodzona w Czechosłowacji reżyserka Tereza Nvotová interesuje się bowiem nie tyle czarownictwem rozumianym jako pakt z szatanem dający nadludzkie moce, ale zabobonami przenikającymi społeczeństwo do dzisiaj i często prowadzącymi do tragedii. „Światłonoc” eksploruje dzięki temu tematy patriarchatu i mizoginii w fascynujący sposób, a przy tym zachwyca wspaniałymi zdjęciami autorstwa Federika Cescy.
 
Czas trwania: 106 min. (Velvet Spoon), napisy
Sala: Ki-Nowa (II piętro)
 

BCKino - Koliber

Kategoria: Bytomskie Centrum Kultury
Data: 2023-12-08
Godzina: 19:30:00
Podkategoria: BCKino
Bytomskie Centrum Kultury / 2023-12-08
Koliber – romans, Włochy, Francja, 2022; reż.: Francesca Archibugi. Obsada: Pierfrancesco Favino, Nanni Moretti, Kasia Smutniak, Berenice Bejo.
 
Skąpana słońcem Toskania, lata 70-te. Błogie wakacje Carrerów upływają na relaksie w rytmie The Beatles, morskich kąpielach i wystawnych kolacjach. Wszystko się zmienia, gdy najstarszy syn, Marco, poznaje piękną Luisę, która na zawsze zagości w sercu chłopaka, zmieniając losy jego całej rodziny. Przez dekady jesteśmy świadkami pełnego emocji trójkąta miłosnego między Marco, tajemniczą Francuzką (Berenice Bejo) a piękną stewardessą (Kasia Smutniak). Oczami bohatera śledzimy niebywałe dzieje Carrerów na tle rzymskich uliczek, śródziemnomorskich klifów i paryskich alejek. To epicka podróż poprzez czas, przestrzeń i porywy serca mężczyzny, którego koleje losu stają się żywą kroniką florenckiego rodu na tle 50 lat włoskiej historii. 
 
„Koliber” to ekranizacja bestsellerowej powieść Sandro Veronesiego o tym samym tytule. Sercem opowieści jest tu Marco (w tej roli Pierfrancesco Favino), któremu na ekranie partnerują nominowana do Oscara Bérénice Bejo oraz zjawiskowa Kasia Smutniak. W tej pełnej wzruszeń i elegancji historii główny bohater prowadzi nas przez ponad pół wieku losów florenckiego rodu Carrerów w malowniczej scenerii europejskich metropolii i toskańskiego wybrzeża.
 
6 grudnia godz. 12:00 seans w ramach cyklu: BCKino w samo południe
 
Czas trwania: 126 min. (M2/Kinoplex-Silesia), napisy
Sala: Gloria (I piętro)
 

Spektakl: Ludzie inteligentni

Kategoria: Bytomskie Centrum Kultury
Data: 2023-12-08
Godzina: 19:30:00
Podkategoria: Teatr
Bytomskie Centrum Kultury / 2023-12-08
Zapraszamy do Bytomskiego Centrum Kultury 8 grudnia 2023r. o godzinie 17:00 lub 19:30 na spektakl „Ludzie inteligentni”, który przekonuje nas, że nie ma nudnych związków – są tylko mało kreatywni partnerzy. A kto kocha, ten błądzi…
 
Faza dojrzałej harmonii nie zadowala ludzi inteligentnych. Dlatego gdy tylko w ich relacjach zaczyna panować spokój, bohaterowie komedii szukają sposobu na zmianę sytuacji. David podejmuje decyzję o rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką Chloe. Brak sprzeciwu z jej strony zupełnie go zaskakuje. Ich przyjaciele oraz ich partnerki mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza – sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają – zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki. 
 
Trzy pary prowadzą rodzaj gry i, jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny. Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus... A nas jak zwykle będą śmieszyć do łez nieudolne próby odkrywania tych obcych sobie planet. 
 
Twórcy teatralnych hitów „Boeing, Boeing” oraz „Imię” zapraszają na kolejną przebojową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.
 
Obsada:
MARINA: Renata Dacewicz / Paulina Holtz / Agata Pruchniewska
CLOE: Maria Seweryn / Agata Pruchniewska
GINA: Magdalena Stużyńska / Paulina Holtz
DAVID: Jakub Przebindowski / Piotr Borowski / Olaf Lubaszenko
ALEXANDRE: Szymon Bobrowski / Mariusz Witkowski 
THOMAS: Adam Krawczuk / Rafał Królikowski / Piotr Borowski
 
Autor przekładu: Irma Helt
Reżyseria: Olaf Lubaszenko
Scenografia: Justyna Woźniak
Kostiumy: Tomasz Jacyków
Muzyka: Szymon Wysocki
Produkcja: Tito Productions – Katarzyna Fukacz, Damian Słonina
 
Bilety: 120 zł (rząd XIV) lub 150 zł (rząd IX)
Czas trwania: 80 minut bez przerwy
 
Bytomskie Centrum Kultury nie ponosi odpowiedzialności za zakup biletów na innych witrynach.
Organizator: Adria Art
 
do góry