Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 września 2020, Renata, Filipina, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Kolejna drogowa inwestycja zakończona. Tym razem w Łagiewnikach

Rozbudowa kanalizacji deszczowej, budowa chodnika, a także roboty bitumiczne na ulicy Szyby Rycerskie. Zakończyła się kolejna inwestycja drogowa warta około 1,2 mln. Jej realizacja była możliwa dzięki pozyskaniu przez miasto dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych w kwocie prawie 550 tys. zł.

Bytomski Rynek znów się zazielenił

Nowe nasadzenia drzew, krzewów i roślin w modułowych donicach oraz nowe pergole i ławki. Zakończyły się prace związane z odnową zieleni na płycie bytomskiego Rynku. Wszystkie prace kosztowały około 230 tys. zł.

Co zrobić, jeśli podejrzewasz u siebie koronawirusa?

Wróciłeś z zagranicy i podejrzewasz u siebie koronawirusa lub miałeś kontakt z osobą, u której podejrzewasz zakażenie? Natychmiast skontaktuj się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bytomiu. Do czasu otrzymania pomocy odizoluj się od innych ludzi.

Opłaty można uregulować przez internet!

Uwaga mieszkańcy! Opłatę komunikacyjną, przekształceniową, za wieczyste użytkowanie, a także podatki od środków transportowych czy nieruchomości można zapłacić przez internet bez dodatkowych opłat i prowizji. Więcej TUTAJ

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Akcja - Bytom mojego dzieciństwa

Akcja - Bytom mojego dzieciństwa Data publikacji: 16 września 2020W ramach IV Światowego Zjazdu Bytomian w sobotę odbędzie się wspólna zabawa zatytułowana „Bytom mojego dzieciństwa”.

Organizatorzy zapraszają na Rynek tuż po popołudniu. W sobotę 19 września o godzinie 12.12 na Rynku spotkają się mieszkańcy oraz goście, którzy przyjadą na IV Światowy Zjazd Bytomian. Stowarzyszenie MYbytomianie prosi o przyniesie zdjęć z czasów dzieciństwa z miastem w tle. Z tych fotografii zostanie utworzony kolaż „Bytom mojego dzieciństwa”. Zamiast fotografii mogą być również skany, kserokopie.

Dla uczestników przygotowano muzyczną niespodziankę oraz losowanie nagród, w tym między innymi książek, czytnika e-book, koszulek, maseczek.

Szczegółowy plan zjazdu dostępny na stronie internetowej IV Światowy Zjazd Bytomian oraz na Facebooku 

Autor: LB
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.