Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

A&J Partners

A&J Partners Data publikacji: 15 stycznia 2014Początki A&J Partners sięgają 2005 r. Od tego czasu firma działa na rzecz przedsiębiorców, w szczególności bytomskich, oraz osób poszukujących pracy.

Zespół tworzą ludzie posiadający pasję oraz doświadczenie w branży. Dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym pracownikom w takich dziedzinach, jak: księgowość, kadry, płace, rekrutacja pracowników, bezpieczeństwo i higiena pracy A&J Partners jest w stanie zagwarantować kompleksową obsługę mikro, małych, średnich jak i dużych podmiotów gospodarczych zachowując najwyższy poziom świadczonych usług.

Zakres świadczonych usług przez A&J Partners:
  •   biuro rachunkowe
  •   agencja pracy  (nr wpisu do  Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia 1695)
  •   szkolenia BHP i P.POŻ
  •   usługi opiekuńcze i marketingowe
Szeroki zakres świadczonych usług, troska o zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego klienta, jak również zaangażowanie w powierzane firmie projekty, przekładają się na sukcesy, które A&J Partners odnosi od 8 lat.

Siedziba Firmy:

Bytom, ul. Dworcowa 25, II piętro, p.117-123, tel./ fax 32 395 88 83, e-mail: biuro@ajpartners.pl 
www.ajpartners.plNasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.