Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
03 czerwca 2020, Leszek, Anatola, Tamara

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

20 czerwca Szombierki Bytom zagrają baraż o awans do III ligi

20 czerwca Szombierki Bytom zagrają baraż o awans do III ligi Data publikacji: 15 maja 2020LKS Goczałkowice Zdrój będą rywalem Szombierek Bytom w barażowym meczu, którego stawką będzie awans do III ligi piłkarskiej. Drużynę, która awansuje do wyższej klasy rozgrywkowej, wyłoni jeden mecz rozegrany 20 czerwca na neutralnym boisku w Łaziskach Górnych.

Decyzję o rozegraniu barażu podjęto podczas spotkania /13 maja/ w Śląskim Związku Piłki Nożnej, w którym wzięli udział przedstawiciele ŚZPN oraz Szombierek Bytom i LKS Goczałkowice Zdrój. Ustalono, że o awansie zadecyduje jeden mecz na neutralnym terenie /stadion Polonii Łaziska Górne/, a mecz barażowy, którego stawką będzie awans do III ligi rozegrany zostanie 20 czerwca o 18.00.

Z kolei dzisiaj, 15 maja zastępca prezydenta Bytomia Adam Fras spotkał się z prezesem GKS-u Szombierki Bytom Tomaszem Buczykiem, aby omówić kwestię przygotowań drużyny do meczu barażowego. Przygotowania będą prowadzone z zasadami bezpieczeństwa i wytycznymi, jakie wprowadził Polski Związek Piłki Nożnej.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.