Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
12 listopada 2019, Renata, Witold, Konrad

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Prezydent Mariusz Wołosz zaprasza mieszkańców na spotkania

Znane są terminy kolejnych spotkań prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami Bytomia. W najbliższym czasie o problemach swoich dzielnic będą mogli porozmawiać mieszkańcy: Osiedla Ziętka, Śródmieścia, Stolarzowic, Karbia i Rozbarku.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

12 listopada rozpoczyna się III etap przebudowy ul. Mochnackiego w Szombierkach

12 listopada rozpoczyna się III etap przebudowy ul. Mochnackiego w Szombierkach Data publikacji: 11 listopada 2019Ważna informacja dla kierowców. Od wtorku, 12 listopada od 10.00 zostanie wprowadzona kolejna zmiana tymczasowej organizacji ruchu na ul. Mochnackiego. Ma to związek z pracami przy przebudowie tej drogi, która potrwa do końca listopada br.

Zmiany tymczasowej organizacji ruchu będą obejmować wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na północnej części jezdni ul. Mochnackiego od wysokości posesji nr 2a w kierunku skrzyżowania z ul. Rostkowskiego-Karpacką. Z uwagi na brak możliwości wjazdu od strony skrzyżowania z ul. Rostkowskiego – Karpacką wykonawca wprowadzi trasę objazdową umożliwiającą dojazd do ul. Mochnackiego. Trasa poprowadzona będzie ulicami: Karpacką, Zabrzańską i Wyzwolenia.

Prosimy o zachowanie ostrożności i o stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Przypomnijmy, że  przebudowa ulicy Mochnackiego na odcinku od ul. Wyzwolenia do ul. Karpackiej będzie kosztowała 623 110 zł, z czego 311 555 zł to dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych, zaś pozostała kwota pochodzi z budżetu miasta. W ramach prowadzonych robót na odcinku od ul. Wyzwolenia do ul. Karpackiej wykonana zostanie nowa nawierzchnia jezdni oraz regulacja urządzeń uzbrojenia podziemnego.

Zobacz mapę utrudnień drogowych

Mapa1.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.