Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
05 czerwca 2020, Kira, Bonifacy, Waleria

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Od 8 czerwca drzwi Urzędu Miejskiego w Bytomiu znów otwarte dla klientów

Od poniedziałku, 8 czerwca klienci Urzędu Miejskiego w Bytomiu będą mogli załatwić swoje sprawy bezpośrednio w budynkach przy ul. Parkowej 2 i Smolenia 35. Klienci będą przyjmowani w poniedziałek od godz. 7.30 do godz. 17.30 oraz od wtorku do piątku od godz. 7.30 do godz. 15.00.

Tarcza antykryzysowa - pracodawca, pracownik, NGO

Ulgi w podatkach, dopłata do stanowiska pracy, zmiany w rozliczaniu zadań publicznych, zasiłki opiekuńcze – w czasie epidemii z pomocy mogą skorzystać przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe i pracownicy.

Co zrobić, jeśli podejrzewasz u siebie koronawirusa?

Wróciłeś z zagranicy i podejrzewasz u siebie koronawirusa lub miałeś kontakt z osobą, u której podejrzewasz zakażenie? Natychmiast skontaktuj się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bytomiu. Do czasu otrzymania pomocy odizoluj się od innych ludzi.

Opłaty można uregulować przez internet!

Uwaga mieszkańcy! Opłatę komunikacyjną, przekształceniową, za wieczyste użytkowanie, a także podatki od środków transportowych czy nieruchomości można zapłacić przez internet bez dodatkowych opłat i prowizji. Więcej TUTAJ

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

12 listopada rozpoczyna się III etap przebudowy ul. Mochnackiego w Szombierkach

12 listopada rozpoczyna się III etap przebudowy ul. Mochnackiego w Szombierkach Data publikacji: 11 listopada 2019Ważna informacja dla kierowców. Od wtorku, 12 listopada od 10.00 zostanie wprowadzona kolejna zmiana tymczasowej organizacji ruchu na ul. Mochnackiego. Ma to związek z pracami przy przebudowie tej drogi, która potrwa do końca listopada br.

Zmiany tymczasowej organizacji ruchu będą obejmować wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na północnej części jezdni ul. Mochnackiego od wysokości posesji nr 2a w kierunku skrzyżowania z ul. Rostkowskiego-Karpacką. Z uwagi na brak możliwości wjazdu od strony skrzyżowania z ul. Rostkowskiego – Karpacką wykonawca wprowadzi trasę objazdową umożliwiającą dojazd do ul. Mochnackiego. Trasa poprowadzona będzie ulicami: Karpacką, Zabrzańską i Wyzwolenia.

Prosimy o zachowanie ostrożności i o stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Przypomnijmy, że  przebudowa ulicy Mochnackiego na odcinku od ul. Wyzwolenia do ul. Karpackiej będzie kosztowała 623 110 zł, z czego 311 555 zł to dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych, zaś pozostała kwota pochodzi z budżetu miasta. W ramach prowadzonych robót na odcinku od ul. Wyzwolenia do ul. Karpackiej wykonana zostanie nowa nawierzchnia jezdni oraz regulacja urządzeń uzbrojenia podziemnego.

Zobacz mapę utrudnień drogowych

Mapa1.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.