Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 marca 2019, Boguslaw, Katarzyna, Oktawian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania

Uwaga kierowcy! 11 marca wprowadzona została kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania ulic: Katowickiej, Chorzowskiej, Miarki, Siemianowickiej i Witczaka

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

1 listopada komunikacja miejska bezpłatna. Są jednak zmiany w rozkładach jazdy

1 listopada komunikacja miejska bezpłatna. Są jednak zmiany w rozkładach jazdy Data publikacji: 30 października 2018Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy 1 listopada planują odwiedzić groby bliskich. 1 listopada pasażerowie korzystający z linii KZK GOP będą mogli podróżować bezpłatnie. Zmianie ulegną jednak rozkłady jazdy linii tramwajowych i autobusowych.

1 i 2 listopada będą obowiązywały rozkłady jazdy ważne w soboty z uwzględnieniem wyjątków w poszczególnych liniach tramwajowych i autobusowych – szczegóły na stronie KZK GOP

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Arkadiusz Janocha

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.