Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 sierpinia 2019, Bartlomiej, Jerzy, Bartosz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

ZBM i TBS łączą siły. Co to oznacza dla mieszkańców?

Zwiększenie potencjału inwestycyjnego, usprawnienie administracji, a co za tym idzie zmniejszenie jej kosztów, a także oszczędności związane z racjonalizacją kosztów obsługi prawnej, finansowej i zarządzania nieruchomościami. To tylko niektóre korzyści wynikające z połączenia ZBM-u i TBS-u w jedną spółkę.

Bytom uśmiecha się do Ciebie

Bytomskie koszulki  i torby zdobił już m.in. zabytkowy tramwaj, bytomski lew i smok. Teraz czas na odrobinę ekstrawagancji i zupełnie nowy look. W Biurze Promocji Bytomia są już do kupienia nowe wzory gadżetów promocyjnych.

BO Bytom! BO - mamy 4 mln zł.

Rusza Bytomski Budżet Obywatelski. Po kilku latach przerwy mieszkańcy ponownie będą mogli zdecydować na co przeznaczyć część miejskich pieniędzy. Na ten cel zagwarantowano aż 4 mln zł. Nabór wniosków potrwa od 15 lipca do 10 września.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Życzenia z okazji Święta Wojska Polskiego

Data publikacji: 14 sierpnia 2019Z okazji Święta Wojska Polskiego składamy wszystkim żołnierzom i pracownikom cywilnym 34 Śląskiego Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej w Bytomiu najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz podziękowania za poświęcenie i trud w służbie Ojczyźnie.

Życzymy, aby praca na rzecz Ojczyzny przynosiła Wam satysfakcję i zasłużone uznanie, a kolejne lata były pasmem sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Najserdeczniejsze życzenia przekazujemy również Waszym rodzinom, które wspierają swoich bliskich w wypełnianiu niełatwych, codziennych obowiązków.
 
Mariusz Wołosz
Prezydent Miasta Bytomia

Mariusz Janas
Przewodniczący
Rady Miejskiej w Bytomiu

życzenia_wojsko-fb.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.