Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 października 2018, Florentyny, Ambrozego, Gawla

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Życzenia z okazji nowego roku szkolnego 2017/2018

Data publikacji: 4 września 2017Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2017/2018, składam wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty serdeczne życzenia owocnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości.

Wszystkim naszym Uczniom, a szczególnie tym, którzy rozpoczynają przygodę z nauką, życzę aby spełniły się ich marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była tym miejscem, do którego z chęcią będą wracać.
 
Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów, życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodzieży, radości z ich osiągnięć, dumy nie tylko ze spektakularnych, ale i małych, często niezauważalnych sukcesów.
 
 
Życzymy wszystkim wzajemnej życzliwości, zaufania, szkoły przyjaznej i ciepłej, w której nauka i praca to przyjemność.

Damian Bartyla
Prezydent Bytomia

Autor: AK
Zdjęcia: www.rmc.org

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.