Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 czerwca 2018, Alicja, Marta, Alojz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zwycięstwo zielonych

Zwycięstwo zielonych Data publikacji: 5 listopada 2016W 15. kolejce rozgrywek IV ligi bytomska drużyna pokonała na swoim boisku zespół z Tychów 2:1. To 5. zwycięstwo z rzędu Szombierek Bytom. Taka statystyka daje naszemu zespołowi 6. miejsce w ligowej tabeli.

W rundzie jesiennej zieloni będą mieli jeszcze dwie szanse na poprawę pozycji w ogólnej kwalifikacji. Na następny mecz podopieczni Radosława Osadnika pojadą do Myszkowa gdzie 12 listopada zmierzą się z zajmującym ósme miejsce MKS Myszków. Tydzień później na swoim boisku powalczymy o komplet punktów z Piastem II Gliwice zajmującym dziewiątą pozycję.

Choć w tabeli przed zakończeniem rundy może się jeszcze wiele zmienić, to patrząc na ostatnie wyniki Szombierek Bytom, zespół ma duże szanse jeszcze bardziej zbliżyć się do pozycji lidera ligi.


Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.