Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 września 2018, Dora, Gerard, Teodor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nadzieje polskiego boksu na Memoriale Błażyńskiego

Młodzi bokserzy z Polski, Rosji, Ukrainy, Republiki Czeskiej oraz Anglii zaprezentują swoje umiejętności podczas XIII Memoriału im. Leszka Błażyńskiego. Na ringu zobaczymy również młodych, obiecujących zawodników – Damiana Durkacza i Oskara Safaryana. Zapraszamy 6 i 7 października do Teatru Rozbark. Wstęp wolny!

Lubisz ekstremalne biegi? Zapraszamy do Bytomia

Tym razem przed dwa dni /6 i 7 października/ biegacze będą zmagać się z ekstremalną trasą w Dolomitach Sportowej Dolinie, w trakcie której będą musieli pokonać zasieki, ściankę ruchomą, drabinkę poziomą, mokradła, tunel i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na kolejny bytomski Ekstremalny Bieg Harpagana.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zwycięstwo zielonych

Zwycięstwo zielonych Data publikacji: 5 listopada 2016W 15. kolejce rozgrywek IV ligi bytomska drużyna pokonała na swoim boisku zespół z Tychów 2:1. To 5. zwycięstwo z rzędu Szombierek Bytom. Taka statystyka daje naszemu zespołowi 6. miejsce w ligowej tabeli.

W rundzie jesiennej zieloni będą mieli jeszcze dwie szanse na poprawę pozycji w ogólnej kwalifikacji. Na następny mecz podopieczni Radosława Osadnika pojadą do Myszkowa gdzie 12 listopada zmierzą się z zajmującym ósme miejsce MKS Myszków. Tydzień później na swoim boisku powalczymy o komplet punktów z Piastem II Gliwice zajmującym dziewiątą pozycję.

Choć w tabeli przed zakończeniem rundy może się jeszcze wiele zmienić, to patrząc na ostatnie wyniki Szombierek Bytom, zespół ma duże szanse jeszcze bardziej zbliżyć się do pozycji lidera ligi.


Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.