Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 czerwca 2018, Bogna, Florentyna, Rafal

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zwycięstwo na rozpoczęcie sezonu

Data publikacji: 24 września 2017Koszykarska Polonia Bytom pokonała Pogoń Ruda Śląska 69:66 w meczu inauguracyjnym sezon 2017/2018.

Mecz, który rozegrał się w sobotę, 23 września, w bytomskiej „Hali na Skarpie” był niezwykle wyrównany. Rywalizujące ze sobą drużyny na przemian traciły i zyskiwały punkty na rzecz swego przeciwnika, lecz to ostatecznie KK Polonia Bytom pokazała się ze swojej najlepszej strony. Debiut w meczu ligowym trenera Mariusza Bacika wypadł bardzo dobrze.

Niebiesko – Czerwoni swój kolejny mecz zagrają 7 października o 18.00. Ich przeciwnikiem będzie Wisła Kraków.

Galeria zdjęć:Autor: wa
Zdjęcia: UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.