Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 października 2018, Lucyny, Malgorzaty, Wiktora

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zwycięstwo na inaugurację sezonu

Zwycięstwo na inaugurację sezonu Data publikacji: 27 września 2017Tenisiści 3S Polonii Bytom od zwycięstwa zainaugurowali nowy sezon Superligi 2017/2018. Wczoraj, 26 września Niebiesko – Czerwoni pokonali u siebie Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz 3:2.

Mecz świetnie rozpoczął Tomas Konecny, który wygrał pierwszy pojedynek. Dwa kolejne rozstrzygnęli na swoją korzyść rywale z Bydgoszczy, dzięki czemu wyszli na prowadzenie 2:1. Poloniści jednak nie dali za wygraną i po świetnych pojedynkach Roberta Florasa i Tomasza Konecnego nasi wygrali 3:2.

Kolejne spotkanie w Lotto Superlidze Niebiesko-Czerwoni rozegrają w niedzielę, 1 października o 17:00 w Działdowie z miejscowym Dekorglassem.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: 3S Polonia Bytom, fot. Magda Burek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.