Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 czerwca 2018, Bogna, Florentyna, Rafal

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zwycięstwo na inaugurację

Zwycięstwo na inaugurację Data publikacji: 25 września 2016Od zwycięstwa rozpoczęli nowy sezon w II lidze koszykarze Polonii Bytom. We wczorajszym, 24 września meczu pokonali na wyjeździe Zagłębie Sosnowiec 86:57.

Pierwsza kwarta meczu zakończyła się remisem 22:22. W kolejnych częściach spotkania wyraźnie dominowali już bytomianie, którzy w drugiej i czwartej kwarcie zdeklasowali gospodarzy, wygrywając cały mecz 86:57. Najwięcej punktów dla Polonii zdobyli: Grzegorz Zadęcki /19/, Emil Podkowiński i Tomasz Wróbel /po 15/ oraz Piotr Wojdyr /10/.

W kolejnym spotkaniu, tym razem u siebie, podopieczni Radosława Kucińskiego i Mariusza Bacika zagrają z AZS-em Politechniką Częstochowa. Mecz w Hali na Skarpie odbędzie się 1 października o 18.00.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: KK Polonia Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.