Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 marca 2018, Lubomir, Benedykt, Mikolaj

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Hokeistki z tytułem Mistrza Polski

Bytomskie hokeistki zdobyły dziś /17 marca/ po raz trzeci z rzędu tytuł Mistrza Polski. W decydującym meczu TMH Polonia Bytom pokonała 3:1 zespół GKS Stoczniowiec Gdańsk.

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zwycięstwo i porażka w IV lidze

Zwycięstwo i porażka w IV lidze Data publikacji: 3 września 2017Ze zmiennym szczęściem grały bytomskie drużyny w IV lidze. Zwycięstwo zanotował zespół Szombierek Bytom, zaś porażką zakończył się dzisiejszy mecz Bytomskiego Sportu, który przegrał u siebie z LKS Bełk.

Drużyna „Zielonych” pokonała na wyjeździe Przemszę Siewierz 1:0, dzięki czemu awansowała na fotel wicelidera IV ligi grupy I. Zespół Szombierek Bytom ma na koncie 9. punktów /trzy zwycięstwa i jedna porażka/. Kolejnym rywalem „Zielonych” będzie 9 września zespół Ruchu Radzionków.

Z kolei podopieczni Jacka Trzeciaka, piłkarze Bytomskiego Sportu przegrali dzisiaj przy Olimpijskiej z LKS Bełk 0:2. Warto dodać, że pierwotnie mecz miał się odbyć w Bełku, jednak na prośbę naszego rywala, miejsce spotkania zostało zmienione i mecz rozegrano dzisiaj na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka w Bytomiu.

Po czterech kolejkach „Niebiesko-czerwoni” mają na koncie sześć punktów i zajmują 7. miejsce w tabeli IV ligi grupy II. Za tydzień, 10 września Bytomski Sport będzie podejmował u siebie rezerwy Podbeskidzia Bielsko – Biała.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.