Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 października 2018, Florentyny, Ambrozego, Gawla

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zwycięstwa bytomskich drużyn w IV lidze

Zwycięstwa bytomskich drużyn w IV lidze Data publikacji: 23 października 2017Kolejne zwycięstwa zanotowali piłkarze Szombierek i Polonii Bytom. Popularni Zieloni pokonali u siebie Wartę Zawiercie 2:0, zaś Niebiesko-Czerwoni w takim samym stosunku ograli Kuźnię Ustroń.

Dzięki wygranej zespół Szombierek Bytom jest nadal liderem IV ligi grupy I. Zieloni mają na koncie 25. punktów i bilans bramkowy 20:6. Z kolei drużyna BS Polonia Bytom po zwycięstwie nad Kuźnią Ustroń traci do lidera grupy II – GKS-u Radziechowy Wieprz – zaledwie jeden punkt. Niebiesko – Czerwoni mają na koncie 19. punktów i bilans bramkowy 17:8.

Kolejny mecz Szombierki zagrają na wyjeździe ze Śląskiem Świętochłowice, zaś BS Polonia Bytom zagra u siebie z Wilczą Wilki.
 

Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.