Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 marca 2018, Józef, Bogdan, Marek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Hokeistki z tytułem Mistrza Polski

Bytomskie hokeistki zdobyły dziś /17 marca/ po raz trzeci z rzędu tytuł Mistrza Polski. W decydującym meczu TMH Polonia Bytom pokonała 3:1 zespół GKS Stoczniowiec Gdańsk.

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zwycięskie zakończenie rundy

Zwycięskie zakończenie rundy Data publikacji: 26 listopada 2017Dwukrotnie odwołany mecz z Gwarkiem Ornontowice rozegrali wczoraj /25 listopada/ zieloni. W meczu z 7. kolejki IV ligi Szombierki Bytom pokonały gości 1:0, potwierdzając swoją pozycję lidera w tabeli.

Zawodnicy Gwarka okazali się godnym rywalem bytomskiej drużyny. Całe spotkanie obfite było w akcje obu drużyn. Kibice byli świadkami wielu emocjonujących sytuacji. Strzały niewiele nad poprzeczką, obok słupka, sytuacje sam na sam z bramkarzem nie wyłoniły zwycięzcy.

75. minuta była czasem, w którym bytomianie pokazali, że interesuje ich tylko zwycięstwo. Szymon Cichecki przebiegł lewym skrzydłem na wysokość pola karnego, skąd dośrodkował do Amadeusza Zająca. Ten bez żadnych problemów umieścił głową piłkę w bramce.

Teraz zawodników czeka dłuższa przerwa. Kolejne spotkanie dopiero w marcu.


Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Szombierki Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.