Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 stycznia 2018, Fabian, Sebastian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Niedziela z hokejem

W najbliższą niedzielę, 21 stycznia zapraszamy kibiców hokeja na lodzie na dwa ligowe spotkania, w których zaprezentują się drużyny żeńska i męska TMH Polonia Bytom.

Piłkarze zagrają w turnieju noworocznym

Już po raz trzeci w Hali na Skarpie zobaczymy piłkarzy podczas Noworocznego Turnieju Piłkarskiego. Wśród zespołów zaprezentują się m.in.: GKS Rozbark, Polonia Bytom, Gwarek Tarnowskie Góry oraz Reprezentacja Śląska, w składzie której  zagra Mariusz Śrutwa. Zapraszamy w niedzielę, 21 stycznia.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zostań wolontariuszem Tour de Pologne

Zostań wolontariuszem Tour de Pologne Data publikacji: 4 lipca 2017Zachęcamy do wzięcia udziału w 74. edycji wyścigu Tour de Pologne, który 30 lipca (niedziela) będzie przejeżdżał przez Bytom. Do zabezpieczenia trasy przejazdu potrzebni są wolontariusze.

To wyjątkowa okazja do wzięcia udziału w organizacji największej imprezy sportowej w Polsce, której na trasie kibicuje ponad 2 miliony osób, a dzięki transmisjom telewizyjnym dociera ona do prawie 60 milionów widzów na całym świecie. Gwarantujemy kamizelkę odblaskową, wodę oraz dyplom za pomoc w organizacji wydarzenia.

Chętni muszą spełniać następujące warunki: mieć skończone 16 lat, być osobą komunikatywną i dyspozycyjną w dniu przejazdu. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny (0 32 779 87 32), osobisty (ul. Smolenia 35, p. 225A) lub mailowy (lkaczkowski@um.bytom.pl). W przypadku zgłoszenia mailowego, chętni proszeni są o przesłanie danych kontaktowych. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 14 lipca. Przed wyścigiem zostanie zorganizowane spotkanie organizacyjne, o którym wszyscy zgłoszeni zostaną poinformowani.

Autor: Katarzyna Nylec
Zdjęcia: arc UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.