Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 października 2018, Lucyny, Malgorzaty, Wiktora

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zostań wolontariuszem Tour de Pologne

Zostań wolontariuszem Tour de Pologne Data publikacji: 4 lipca 2017Zachęcamy do wzięcia udziału w 74. edycji wyścigu Tour de Pologne, który 30 lipca (niedziela) będzie przejeżdżał przez Bytom. Do zabezpieczenia trasy przejazdu potrzebni są wolontariusze.

To wyjątkowa okazja do wzięcia udziału w organizacji największej imprezy sportowej w Polsce, której na trasie kibicuje ponad 2 miliony osób, a dzięki transmisjom telewizyjnym dociera ona do prawie 60 milionów widzów na całym świecie. Gwarantujemy kamizelkę odblaskową, wodę oraz dyplom za pomoc w organizacji wydarzenia.

Chętni muszą spełniać następujące warunki: mieć skończone 16 lat, być osobą komunikatywną i dyspozycyjną w dniu przejazdu. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny (0 32 779 87 32), osobisty (ul. Smolenia 35, p. 225A) lub mailowy (lkaczkowski@um.bytom.pl). W przypadku zgłoszenia mailowego, chętni proszeni są o przesłanie danych kontaktowych. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 14 lipca. Przed wyścigiem zostanie zorganizowane spotkanie organizacyjne, o którym wszyscy zgłoszeni zostaną poinformowani.

Autor: Katarzyna Nylec
Zdjęcia: arc UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.