Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2018, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ruszył przetarg na przebudowę boiska w Bytomiu - Miechowicach

Kolejny obiekt sportowy w Bytomiu doczeka się gruntownej modernizacji. We wtorek /30 stycznia/ ogłoszono przetarg na przebudowę boiska piłkarskiego KS Silesia w Bytomiu – Miechowicach przy ul. Dzierżonia. Wartość inwestycji to ponad 4,2 mln zł.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zostań mistrzem tenisa stołowego!

Zostań mistrzem tenisa stołowego! Data publikacji: 10 grudnia 2013 Zawody odbędą się 13 grudnia w Hali na Skarpie przy ulicy Frycza-Modrzewskiego 5a. W sesji porannej rywalizować ze sobą będą uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów w ramach MSZS, natomiast w sesji wieczornej przy stołach zaprezentują się zawodnicy w kategorii OPEN. W tym roku po raz pierwszy Mistrzostwa Bytomia rozegrane zostaną na w pełni profesjonalnych stołach (klub otrzymał komplet 8 stołów po Pucharze Świata w Spale).

Jeśli jesteś miłośnikiem tenisa stołowego koniecznie zgłoś się do zawodów! Wszelkie informacje o zapisach dostępne są na stronie internetowej www.osir.bytom.pl. Serdecznie zapraszamy do Hali na Skarpie wszystkich fanów ping ponga i kultury fizycznej niezależnie od wieku!

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.