Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 stycznia 2018, Anastazy, Wincenty, Wiktor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zostań Mistrzem Bytomia w tenisie stołowym

Zostań Mistrzem Bytomia w tenisie stołowym Data publikacji: 4 lutego 2017Tenis stołowy w Bytomiu zyskuje coraz większą popularność. Niewątpliwie przyczynili się do tego tenisiści Polonii Bytom, którzy od kilku lat prezentują rewelacyjny poziom w superlidze. Teraz każdy z nas będzie miał szansę zaprezentować swoje umiejętności i zdobyć tytuł mistrzowski. 6 lutego zapraszamy na Mistrzostwa Bytomia w tenisie stołowym.

Impreza odbędzie się w wyremontowanej hali w Bytomiu – Miechowicach przy ul. Nickla 143a. Do walki o tytuł mistrzowski zapraszamy zawodników w kategorii open /od 16 lat/. Zapisy rozpoczną się od 16.00, zaś rywalizacja, w której wyłoniony zostanie Mistrz Bytomia zaplanowana jest na 17.00.

Udział w imprezie jest bezpłatny.
 

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.