Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 stycznia 2019, Marian, Jan, Antoni

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Przewodniki turystyczne online

Wszystkim, którzy wybierają się na wycieczkę po Bytomiu, polecamy popularne przewodniki turystyczne. Znajdziesz w nich nie tylko informacje o atrakcjach, ale także gotowe propozycje spacerów, ścieżki dydaktyczne, ścieżki spacerowe, trasy turystyczne piesze i rowerowe. 

Zobacz zielone płuca Bytomia

Zobacz zielone płuca Bytomia Data publikacji: 8 sierpnia 2017Lato w pełni, a pogoda dopisuje. Skorzystaj więc z okazji i weź udział w kolejnej wycieczce po Bytomiu. Tym razem, 12 sierpnia zapraszamy do Zespołu przyrodniczo – krajobrazowego „Żabie Doły” na pograniczu Bytomia i Chorzowa.

Wycieczki organizowane przez Biuro Promocji Bytomia i bytomski Oddział PTTK to szansa na poznanie wielu ciekawych miejsc w naszym mieście. Tym razem odwiedzimy jedno z najpiękniejszych miejsc w Bytomiu – „Żabie Doły”. Podczas spaceru uczestnicy wycieczki powędrują śladami dawnych linii kolejowych oraz zobaczą z bliska unikatową ostoję ptactwa wodnego.

Początek wycieczki o 9.00. Zbiórka pod Biurem Promocji Bytomia.

Zapisy trwają do 11 sierpnia /koszt wycieczki to 5 zł/.

Uwaga! Każdy uczestnik powinien posiadać bilet tramwajowy.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: M.Galas

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.