Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Plenerowe lodowisko otwarte

Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. Plenerowe lodowisko na pl. Sobieskiego jest już otwarte. Godzina na tafli kosztuje tylko 3 zł.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zobacz mecz na Stadionie Śląskim

Zobacz mecz na Stadionie Śląskim Data publikacji: 2 października 2017Już w najbliższą sobotę, 7 października oraz 10 października na Stadionie Śląskim w Chorzowie rozegrane zostaną piłkarskie spotkania w ramach eliminacji Mistrzostw Europy do lat 19. Śląski Związek Piłki Nożnej przygotował między innymi na te mecze bezpłatne wejściówki.

Przypomnijmy, że 1 października otwarto po wielu latach przebudowy Stadion Śląski, a już 7 i 10 października rozegrane zostaną tam spotkania w ramach Turnieju Eliminacyjnego Mistrzostw Europy do lat 19. Zachęcamy wszystkich do kibicowania i odebrania darmowych wejściówek na te spotkania.

Potwierdzenia uczestnictwa zorganizowanych grup (powyżej 20 osób) można dokonać na stronie www.slzpn.katowice.pl

Więcej wiadomości na temat rejestracji grup można uzyskać pod numerem telefonu 32 256 43 25. Informacja o sposobie odbioru wejściówek dostępna jest na stronie Śląskiego Związku Piłki Nożnej - TUTAJ

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.