Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 czerwca 2018, Elzbieta, Paula, Marek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz zmienić ogrzewanie? Powiedz jakie masz plany!

Dla tych mieszkańców, którzy sami ogrzewają swoje domy nadszedł czas, kiedy można nie myśleć o opale czy rachunkach za gaz. Bez względu na porę roku Bytom pamięta o działaniach na rzecz poprawy jakości powietrza. Rozpoczęły się prace nad aktualizacją Programu ograniczenia niskiej emisji.

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Zobacz film o zielonym Bytomiu!

Zobacz film o zielonym Bytomiu! Data publikacji: 17 grudnia 2013Wydaje ci się, ze znasz Bytom, jak własną kieszeń? To może się tylko wydawać. Gwarantujemy, że są w naszym mieście miejsca, do których raczej nikt nie zagląda, niemniej twórcom filmu „Bytom. Z natury zielony” udało się dotrzeć tam z kamerą. Jakie to miejsca? Przekonajcie się dziś w Biurze Promocji Bytomia, gdzie o 17.00 film zostanie uroczyście zaprezentowany publiczności. Później będzie można oglądać go w Internecie.

W drugiej części filmu o atrakcjach przyrodniczych Bytomia postanowiliśmy pokazać rezerwat Segiet, Suchogórski Labirynt Skalny i wyrobiska dolomitu Blachówka  - mówi Maciej Koźmiński, Kierownik Referatu Przyrody UM w Bytomiu.

Film, na zlecenie Urzędu Miejskiego w Bytomiu, zrealizowała Open Group. Podobnie, jak w pierwszej części usłyszymy w nim głos Krystyny Czubówny.

Na projekt wydano 45, 5 tys. zł, dofinansował go Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.