Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 września 2018, Justyna, Łucja, Cyprian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Zobacz film o zielonym Bytomiu!

Zobacz film o zielonym Bytomiu! Data publikacji: 17 grudnia 2013Wydaje ci się, ze znasz Bytom, jak własną kieszeń? To może się tylko wydawać. Gwarantujemy, że są w naszym mieście miejsca, do których raczej nikt nie zagląda, niemniej twórcom filmu „Bytom. Z natury zielony” udało się dotrzeć tam z kamerą. Jakie to miejsca? Przekonajcie się dziś w Biurze Promocji Bytomia, gdzie o 17.00 film zostanie uroczyście zaprezentowany publiczności. Później będzie można oglądać go w Internecie.

W drugiej części filmu o atrakcjach przyrodniczych Bytomia postanowiliśmy pokazać rezerwat Segiet, Suchogórski Labirynt Skalny i wyrobiska dolomitu Blachówka  - mówi Maciej Koźmiński, Kierownik Referatu Przyrody UM w Bytomiu.

Film, na zlecenie Urzędu Miejskiego w Bytomiu, zrealizowała Open Group. Podobnie, jak w pierwszej części usłyszymy w nim głos Krystyny Czubówny.

Na projekt wydano 45, 5 tys. zł, dofinansował go Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.