Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2017, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Kolejny odcinek Strzelców Bytomskich przebudowany

Kosztem ponad 730 tysięcy zł przebudowany został kolejny odcinek jednej z głównych ulic naszego miasta. Zakończyły się właśnie prace na odcinku ul. Strzelców Bytomskich od wiaduktu kolejowego /przy dawnej KWK „Powstańców Śląskich”/ do ul. Objazdowej.

Wokół zdrowia seniora

To temat przewodni konferencji „Zdrowie Seniora”, która 15 grudnia odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Bytomiu. Podczas niej poruszone zostaną kwestie związane z chorobą  Alzheimera, chorobami narządu wzroku i słuchu oraz zaburzeniami równowagi ciała.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szósta edycja Mieszkania dla Młodych

Dziewięć kolejnych lokali mieszkalnych czeka na chętnych do ich wynajęcia w ramach szóstej edycji programu „Mieszkania dla Młodych” w Bytomiu. Są to mieszkania do remontu, który najemca musi wykonać we własnym zakresie i na własny koszt przed zawarciem umowy najmu.

Bytomska wigilia ze świątecznym barszczem

Pieką się już pierniki, powstają świąteczne ozdoby, które będzie można zakupić na bożonarodzeniowym stoisku, a młodzi wykonawcy biorą udział w próbach do jasełek. To przygotowania do 6. edycji Bytomskiej Wigilii, która odbędzie się w piątek, 15 grudnia przy ul. Dworcowej 7.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Znasz swojego dzielnicowego? Zagłosuj w konkursie!

Znasz swojego dzielnicowego? Zagłosuj w konkursie! Data publikacji: 14 lutego 2017Ruszyła już kolejna edycja konkursu „Najlepszy Dzielnicowy Roku”. Jeżeli znasz swojego dzielnicowego, chcesz docenić go za zaangażowanie i profesjonalizm w codziennej pracy, zagłosuj na niego w internetowej sondzie. Głosowanie potrwa do 30 czerwca br.

Dzielnicowy to funkcjonariusz, który decydując się na taką służbę musi znać swój rejon, wyczuwać zagrożenia i ostrzegać przed nimi mieszkańców. W jego pracy niezbędny jest kontakt z mieszkańcami, ale także szkołami, parafiami oraz instytucjami, które pomagają mieszkańcom. Jeżeli znasz swojego dzielnicowego i chcesz oddać na niego głos, doceniając jego codzienną służbę, możesz to zrobić. Sonda, wraz z opisem i kontaktem do dzielnicowych znajduje się na stronie internetowej bytomskiej policji.

Głosować można do 30 czerwca 2017 roku. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagrody najlepszemu dzielnicowemu odbędzie się w trakcie obchodów „Święta Policji”, organizowanego na terenie garnizonu bytomskiego.

Patronat nad konkursem objęli: Komendant Miejski Policji w Bytomiu mł. insp. Karol Fajer oraz Damian Bartyla, prezydent Bytomia.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: KMP w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.