Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lipca 2018, Czeslaw, Hieronim, Fryderyk

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Znasz swojego dzielnicowego? Zagłosuj w konkursie!

Znasz swojego dzielnicowego? Zagłosuj w konkursie! Data publikacji: 14 lutego 2017Ruszyła już kolejna edycja konkursu „Najlepszy Dzielnicowy Roku”. Jeżeli znasz swojego dzielnicowego, chcesz docenić go za zaangażowanie i profesjonalizm w codziennej pracy, zagłosuj na niego w internetowej sondzie. Głosowanie potrwa do 30 czerwca br.

Dzielnicowy to funkcjonariusz, który decydując się na taką służbę musi znać swój rejon, wyczuwać zagrożenia i ostrzegać przed nimi mieszkańców. W jego pracy niezbędny jest kontakt z mieszkańcami, ale także szkołami, parafiami oraz instytucjami, które pomagają mieszkańcom. Jeżeli znasz swojego dzielnicowego i chcesz oddać na niego głos, doceniając jego codzienną służbę, możesz to zrobić. Sonda, wraz z opisem i kontaktem do dzielnicowych znajduje się na stronie internetowej bytomskiej policji.

Głosować można do 30 czerwca 2017 roku. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagrody najlepszemu dzielnicowemu odbędzie się w trakcie obchodów „Święta Policji”, organizowanego na terenie garnizonu bytomskiego.

Patronat nad konkursem objęli: Komendant Miejski Policji w Bytomiu mł. insp. Karol Fajer oraz Damian Bartyla, prezydent Bytomia.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: KMP w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.