Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 października 2017, Piotra, Michala, Ziemowita

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Znasz swojego dzielnicowego? Zagłosuj w konkursie!

Znasz swojego dzielnicowego? Zagłosuj w konkursie! Data publikacji: 14 lutego 2017Ruszyła już kolejna edycja konkursu „Najlepszy Dzielnicowy Roku”. Jeżeli znasz swojego dzielnicowego, chcesz docenić go za zaangażowanie i profesjonalizm w codziennej pracy, zagłosuj na niego w internetowej sondzie. Głosowanie potrwa do 30 czerwca br.

Dzielnicowy to funkcjonariusz, który decydując się na taką służbę musi znać swój rejon, wyczuwać zagrożenia i ostrzegać przed nimi mieszkańców. W jego pracy niezbędny jest kontakt z mieszkańcami, ale także szkołami, parafiami oraz instytucjami, które pomagają mieszkańcom. Jeżeli znasz swojego dzielnicowego i chcesz oddać na niego głos, doceniając jego codzienną służbę, możesz to zrobić. Sonda, wraz z opisem i kontaktem do dzielnicowych znajduje się na stronie internetowej bytomskiej policji.

Głosować można do 30 czerwca 2017 roku. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagrody najlepszemu dzielnicowemu odbędzie się w trakcie obchodów „Święta Policji”, organizowanego na terenie garnizonu bytomskiego.

Patronat nad konkursem objęli: Komendant Miejski Policji w Bytomiu mł. insp. Karol Fajer oraz Damian Bartyla, prezydent Bytomia.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: KMP w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.