Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 lutego 2018, Maciej, Bogusz, Modest

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dodatkowy punkt poboru opłat czynny w poniedziałki

Z uwagi na zbliżające się terminy płatności należności budżetowych informujemy, że poza stale funkcjonującymi w Urzędzie Miejskim przy ul. Parkowej 2 kasami w pokoju 110A i pokoju 120, uruchomiono w kasie w pokoju 213 dodatkowy punkt poboru opłat.

W Bytomiu przebudują drogi za prawie 14 mln

Jeszcze w tym roku przebudowane zostaną ul. Katowicka, Frenzla, skrzyżowanie ul. Wrocławskiej i Reja oraz Aleja Jana Pawła II. W sumie na realizację tych inwestycji miasto wyda prawie 14 mln zł, z czego aż 10 mln pochodzi z Metropolitalnego Funduszu Solidarności. Pierwsze przetargi ruszą już w marcu.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rusza kolejna edycja Nagrody Gospodarczej Prezydenta Bytomia

Prezydent Bytomia i Bytomska Rada Biznesu zapraszają bytomskich przedsiębiorców do udziału w konkursie na Firmę Roku i Mikrofirmę Roku.

Szukamy policjanta z powołania

Jeśli spotkałeś policjanta, którego zaangażowanie i profesjonalizm pomogły ci w trudnej sytuacji, zgłoś go do konkursu „Policjant z powołania”. Ruszyła właśnie kolejna edycja konkursu nad którym patronat objęli: Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Karol Fajer i prezydent Bytomia Damian Bartyla.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Znasz jakiegoś Anioła? Zgłoś go do nagrody

Znasz jakiegoś Anioła? Zgłoś go do nagrody Data publikacji: 3 listopada 2016Do 21 listopada można zgłaszać kandydatury do nagrody Bytomski Anioł Wolontariatu. Przyznawana jest ona co roku na początku grudnia, a kandydatów do niej mogą zgłaszać wszyscy, którzy znają kogoś, wyznającego zasadę: "aby żyć, siebie samego trzeba dać".

Formularz zgłoszeniowy do nagrody oraz regulamin jej przyznawania dostępny jest poniżej oraz w Referacie Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi przy Rynku 26/5. Bytomski Anioł Wolontariatu przyznawany jest od 2007 roku.

Wśród dotychczasowych laureatów znaleźli się m.in. Brygida Pitas, Marcin Szczepanowski, Dorota Tront, Kazimiera Maźniak i Maria Wilk. Zwycięzcę poznamy 5 grudnia o 17.00 podczas Gali Wolontariatu w Teatrze Rozbark.

Pobierz regulamin
Pobierz formularz zgłoszeniowy

Autor: iwo

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.