Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 września 2018, Justyna, Łucja, Cyprian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Znasz jakiegoś Anioła? Zgłoś go do nagrody

Znasz jakiegoś Anioła? Zgłoś go do nagrody Data publikacji: 3 listopada 2016Do 21 listopada można zgłaszać kandydatury do nagrody Bytomski Anioł Wolontariatu. Przyznawana jest ona co roku na początku grudnia, a kandydatów do niej mogą zgłaszać wszyscy, którzy znają kogoś, wyznającego zasadę: "aby żyć, siebie samego trzeba dać".

Formularz zgłoszeniowy do nagrody oraz regulamin jej przyznawania dostępny jest poniżej oraz w Referacie Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi przy Rynku 26/5. Bytomski Anioł Wolontariatu przyznawany jest od 2007 roku.

Wśród dotychczasowych laureatów znaleźli się m.in. Brygida Pitas, Marcin Szczepanowski, Dorota Tront, Kazimiera Maźniak i Maria Wilk. Zwycięzcę poznamy 5 grudnia o 17.00 podczas Gali Wolontariatu w Teatrze Rozbark.

Pobierz regulamin
Pobierz formularz zgłoszeniowy

Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.