Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 października 2018, Florentyny, Ambrozego, Gawla

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Znasz Bytom od tej strony? Wejdź na You Tube!

Znasz Bytom od tej strony? Wejdź na You Tube! Data publikacji: 18 grudnia 2013Segiet, Suchogórski Labirynt Skalny i wyrobiska dolomitu Blachówka kryją w sobie wiele tajemnic. Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Bytomiu do najciekawszych miejsc dotarła z kamerą ekipa Open Group, a opowiada o nich Krystyna Czubówna. Film jest już dostępny w sieci. Od wczorajszego wieczoru obejrzało go już prawie tysiąc osób.

Zanim film dostępny był w Internecie, trakcie uroczystej premiery zobaczyli go mieszkańcy Bytomia.

Na projekt wydano 45, 5 tys. zł, dofinansował go Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Zobacz film

Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.