Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2018, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dodatkowy punkt poboru opłat czynny w poniedziałki

Z uwagi na zbliżające się terminy płatności należności budżetowych informujemy, że poza stale funkcjonującymi w Urzędzie Miejskim przy ul. Parkowej 2 kasami w pokoju 110A i pokoju 120, uruchomiono w kasie w pokoju 213 dodatkowy punkt poboru opłat.

W Bytomiu przebudują drogi za prawie 14 mln

Jeszcze w tym roku przebudowane zostaną ul. Katowicka, Frenzla, skrzyżowanie ul. Wrocławskiej i Reja oraz Aleja Jana Pawła II. W sumie na realizację tych inwestycji miasto wyda prawie 14 mln zł, z czego aż 10 mln pochodzi z Metropolitalnego Funduszu Solidarności. Pierwsze przetargi ruszą już w marcu.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rusza kolejna edycja Nagrody Gospodarczej Prezydenta Bytomia

Prezydent Bytomia i Bytomska Rada Biznesu zapraszają bytomskich przedsiębiorców do udziału w konkursie na Firmę Roku i Mikrofirmę Roku.

Szukamy policjanta z powołania

Jeśli spotkałeś policjanta, którego zaangażowanie i profesjonalizm pomogły ci w trudnej sytuacji, zgłoś go do konkursu „Policjant z powołania”. Ruszyła właśnie kolejna edycja konkursu nad którym patronat objęli: Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Karol Fajer i prezydent Bytomia Damian Bartyla.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Działaj lokalnie za pieniądze unijne

Działaj lokalnie za pieniądze unijne Data publikacji: 10 listopada 2017Fundacja Klub KONTRA organizuje bezpłatne, czwarte już szkolenie z cyklu "Działaj lokalnie poprzez działalność społeczną, a może gospodarczą?".

Szkolenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych działaniem na rzecz swojego własnego podwórka. Zajęcia odbędą się 17 i 18 listopada. Pierwszego dnia od godz. 16 do 20.30, a w sobotę od godz. 9 do 16.30 w sali konferencyjnej w Teatrze Rozbark (ul. Kilara 29). 

Szkolenie ma pozwolić uczestnikom zdobyć wiedzę niezbędną do otwarcia działalności gospodarczej lub społecznej oraz da możliwość pozyskania pieniędzy na dany projekt.

Aby wziąć udział w szkoleniu, nie trzeba być członkiem organizacji pozarządowej. Nie trzeba również ubiegać się o partnerstwo – wystarczy wyjść z inicjatywą. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie.

W razie problemów z wypełnieniem formularza, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami tel. 32 428 13 01 lub 572 767 232.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Zgłoszenia do udziału przyjmowane są do 15 listopada. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod linkiem: https://goo.gl/forms/n2zT6TrCB328T6e03


Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.