Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 czerwca 2018, Gerwazy, Protazy, Julianna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Gwiazdy zjadą do Bytomia!

Na te kilka dni wypełnionych muzyką z niecierpliwością czekają miłośnicy dobrej zabawy z Bytomia i okolic. Znamy już nazwiska gwiazd, które wystąpią 21-24 czerwca podczas tegorocznych Dni Bytomia.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Działaj lokalnie za pieniądze unijne

Działaj lokalnie za pieniądze unijne Data publikacji: 10 listopada 2017Fundacja Klub KONTRA organizuje bezpłatne, czwarte już szkolenie z cyklu "Działaj lokalnie poprzez działalność społeczną, a może gospodarczą?".

Szkolenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych działaniem na rzecz swojego własnego podwórka. Zajęcia odbędą się 17 i 18 listopada. Pierwszego dnia od godz. 16 do 20.30, a w sobotę od godz. 9 do 16.30 w sali konferencyjnej w Teatrze Rozbark (ul. Kilara 29). 

Szkolenie ma pozwolić uczestnikom zdobyć wiedzę niezbędną do otwarcia działalności gospodarczej lub społecznej oraz da możliwość pozyskania pieniędzy na dany projekt.

Aby wziąć udział w szkoleniu, nie trzeba być członkiem organizacji pozarządowej. Nie trzeba również ubiegać się o partnerstwo – wystarczy wyjść z inicjatywą. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie.

W razie problemów z wypełnieniem formularza, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami tel. 32 428 13 01 lub 572 767 232.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Zgłoszenia do udziału przyjmowane są do 15 listopada. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod linkiem: https://goo.gl/forms/n2zT6TrCB328T6e03


Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.