Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 września 2018, Dora, Gerard, Teodor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

O zmianach w służbie zdrowia

O zmianach w służbie zdrowia Data publikacji: 24 lipca 2017Ochronie zdrowia i zabezpieczeniu świadczeń opieki zdrowotnej w Bytomiu poświęcone będzie spotkanie z Jerzym Szafranowiczem - dyrektorem śląskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia.

Dyskusja o reformie systemowej w służbie zdrowia toczyć się będzie 25 lipca (wtorek) w Teatrze Rozbark. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11. Ma ono pomóc rozwiać wątpliwości związane z reformą służby zdrowia.

Organizatorem debaty jest Urząd Miejski w Bytomiu. W debacie wezmą udział radni, członkowie Komisji Zdrowia, Ochrony Środowiska i Spraw Społecznych, Rady Społecznej Szpitala Specjalistycznego nr 1 (dla którego gmina jest podmiotem tworzącym), przedstawiciele szpitali, gabinetów stomatologicznych i NZOZ-ów.


Autor: Katarzyna Nylec
Zdjęcia: nycomed.com.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.