Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytomianie uczcili pamięć Pawła Adamowicza

Minutą ciszy bytomianie uczcili dzisiaj, 15 stycznia pamięć zmarłego wczoraj Pawła Adamowicza. Wielu mieszkańców w milczeniu zapaliło znicze i modliło się za prezydenta Gdańska. Przypomnijmy, że w niedzielę, 13 stycznia doszło do brutalnego ataku na Pawła Adamowicza, w wyniku którego kilkanaście godzin później zmarł.

Rekordowy finał w Bytomiu

W minioną niedzielę, już po raz 27. Bytom i cała Polska, pokazali, że warto pomagać. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku w naszym mieście obfitował w wiele atrakcji.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Zmiany w Miejskim Zarządzie Zieleni i Gospodarki Komunalnej

Zmiany w Miejskim Zarządzie Zieleni i Gospodarki Komunalnej Data publikacji: 4 stycznia 2019Robert Białas został nowym dyrektorem Miejskiego Zarządu Zieleni i Gospodarki Komunalnej w Bytomiu. W latach 2007 – 2013 Białas pracował między innym w Urzędzie Miejskim w Bytomiu oraz w Miejskim Zarządzie Dróg i Mostów.

W bytomskim magistracie Robert Białas pełnił w latach 2007 – 2008 funkcję Naczelnika Biura Kontroli, po czym przeszedł do Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów. Tam w latach 2008 – 2009 był zastępcą dyrektora ds. ekonomiczno – organizacyjnych, zaś od 2010 do 2013 roku zastępcą dyrektora ds. zieleni.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.