Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 lipca 2018, Kamil, Robert, Szymon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Zmiany w godzinach otwarcia aptek w Bytomiu

Zmiany w godzinach otwarcia aptek w Bytomiu Data publikacji: 30 marca 2016Po 23.00 nie kupimy już leków w aptece przy ul. Chrzanowskiego. Nie ma już aptek m.in. przy ul. Wyczółkowskiego, na Sójczym Wzgórzu i przy Tetmajera. O tym gdzie i w jakich godzinach świadczą swoje usługi apteki, mówi zaktualizowany podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej, rozkład godzin pracy bytomskich aptek.

Konieczność uaktualnienia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych działających na terenie Bytomia, była podyktowana likwidacją w naszym mieście czterech aptek.

Nie ma już Apteki Bytom przy ul.Wyczółkowskiego 30A, Apteki Na Sójczym Wzgórzu przy ul.Szymały 122a, Apteki Lotos przy ul. Tetmajera 1b i Apteki przy ul. Świętochłowickiej 3a. Powstała natomiast nowa apteka przy ul. Jainty 24, a kilka innych zmieniło nazwę i godziny otwarcia.

Zgodnie z art. 84 ustawy Prawo farmaceutyczne rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych na danym terenie powinien być dostosowany do potrzeb lokalnej społeczności i umożliwiać jej dostęp do leków w porze nocnej, w niedziele i święta.

Pobierz uaktualniony rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych działających na terenie Bytomia.

Autor: AK
Zdjęcia: www.rynekaptek.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.