Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 kwietnia 2018, Adolf, Leon, Tymon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Uwaga pasażerowie! Zmiany w kursowaniu linii tramwajowych nr 6 i 19

Od soboty, 21 kwietnia w związku z modernizacją przejazdu drogowo – tramwajowego w Chorzowie /ul. Katowicka/ nie będą kursowały do Katowic linie tramwajowe nr 6 i 19. Utrudnienia komunikacyjne potrwają do czwartku, 26 kwietnia /do godziny 4:00/.

Nowe oblicze Rozbarku

Życzenia rozbarczan stają się faktem. Będą mieli w swojej dzielnicy rynek, place zabaw i promenadę, a ruch samochodowy na niektórych ulicach będzie ograniczony.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


EC Szombierki wróci na kulturalną mapę regionu

Elektociepłownia Szombierki znajdująca się na Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego przejdzie długo wyczekiwany remont. Przywrócona zostanie także obiektowi funkcja kulturalna.

Utrudnienia drogowe na ul. Wrocławskiej

Kierowcy korzystający na co dzień z ul. Wrocławskiej będą musieli przygotować się na utrudnienia drogowe. Od 21 marca /od godzin porannych/ na ul. Wrocławskiej /odcinek od ul. Reja do ul. Konstytucji/ będzie prowadzony, w związku z występującymi szkodami górniczymi, remont wiaduktu drogowego.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Zmiany w godzinach otwarcia aptek w Bytomiu

Zmiany w godzinach otwarcia aptek w Bytomiu Data publikacji: 30 marca 2016Po 23.00 nie kupimy już leków w aptece przy ul. Chrzanowskiego. Nie ma już aptek m.in. przy ul. Wyczółkowskiego, na Sójczym Wzgórzu i przy Tetmajera. O tym gdzie i w jakich godzinach świadczą swoje usługi apteki, mówi zaktualizowany podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej, rozkład godzin pracy bytomskich aptek.

Konieczność uaktualnienia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych działających na terenie Bytomia, była podyktowana likwidacją w naszym mieście czterech aptek.

Nie ma już Apteki Bytom przy ul.Wyczółkowskiego 30A, Apteki Na Sójczym Wzgórzu przy ul.Szymały 122a, Apteki Lotos przy ul. Tetmajera 1b i Apteki przy ul. Świętochłowickiej 3a. Powstała natomiast nowa apteka przy ul. Jainty 24, a kilka innych zmieniło nazwę i godziny otwarcia.

Zgodnie z art. 84 ustawy Prawo farmaceutyczne rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych na danym terenie powinien być dostosowany do potrzeb lokalnej społeczności i umożliwiać jej dostęp do leków w porze nocnej, w niedziele i święta.

Pobierz uaktualniony rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych działających na terenie Bytomia.

Autor: AK
Zdjęcia: www.rynekaptek.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.