Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 października 2017, Marleny, Edwarda, Seweryna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Zmiany w godzinach otwarcia aptek w Bytomiu

Zmiany w godzinach otwarcia aptek w Bytomiu Data publikacji: 30 marca 2016Po 23.00 nie kupimy już leków w aptece przy ul. Chrzanowskiego. Nie ma już aptek m.in. przy ul. Wyczółkowskiego, na Sójczym Wzgórzu i przy Tetmajera. O tym gdzie i w jakich godzinach świadczą swoje usługi apteki, mówi zaktualizowany podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej, rozkład godzin pracy bytomskich aptek.

Konieczność uaktualnienia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych działających na terenie Bytomia, była podyktowana likwidacją w naszym mieście czterech aptek.

Nie ma już Apteki Bytom przy ul.Wyczółkowskiego 30A, Apteki Na Sójczym Wzgórzu przy ul.Szymały 122a, Apteki Lotos przy ul. Tetmajera 1b i Apteki przy ul. Świętochłowickiej 3a. Powstała natomiast nowa apteka przy ul. Jainty 24, a kilka innych zmieniło nazwę i godziny otwarcia.

Zgodnie z art. 84 ustawy Prawo farmaceutyczne rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych na danym terenie powinien być dostosowany do potrzeb lokalnej społeczności i umożliwiać jej dostęp do leków w porze nocnej, w niedziele i święta.

Pobierz uaktualniony rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych działających na terenie Bytomia.

Autor: AK
Zdjęcia: www.rynekaptek.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.