Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2018, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ruszył przetarg na przebudowę boiska w Bytomiu - Miechowicach

Kolejny obiekt sportowy w Bytomiu doczeka się gruntownej modernizacji. We wtorek /30 stycznia/ ogłoszono przetarg na przebudowę boiska piłkarskiego KS Silesia w Bytomiu – Miechowicach przy ul. Dzierżonia. Wartość inwestycji to ponad 4,2 mln zł.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zmiany w Bytomskim Sporcie

Zmiany w Bytomskim Sporcie Data publikacji: 4 lipca 2017Jakub Snochowski, dotychczasowy prezes spółki Bytomski Sport złożył dziś /4 lipca/ rezygnację z pełnionej funkcji. Jego obowiązki przejął Krzysztof Bochnia.

Nowy szef Bytomskiego Sportu jest absolwentem dwóch kierunków: prawa i filologii angielskiej. Ukończył prestiżowe studia zarządzania w sporcie oraz prawa sportowego certyfikowane przy FIFA CIES International University Network, którego partnerami były spółki PGE Narodowy, Orlen oraz Ekstraklasa.

W 2016 r. ukończył program studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katedrze Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego. W 2016 r. został powołany na eksperta do Rady Dialogu Społecznego, powołanej przez Prezydenta RP. Od października ubiegłego roku Krzysztof Bochnia był zatrudniony w Bytomskim Sporcie na stanowisku prokurenta.

Autor: AK
Zdjęcia: fot. Radosław Kazmierczak

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.