Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Lubisz ekstremalne biegi? Zapraszamy do Bytomia

Tym razem przed dwa dni /6 i 7 października/ biegacze będą zmagać się z ekstremalną trasą w Dolomitach Sportowej Dolinie, w trakcie której będą musieli pokonać zasieki, ściankę ruchomą, drabinkę poziomą, mokradła, tunel i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na kolejny bytomski Ekstremalny Bieg Harpagana.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zmiany w Bytomskim Sporcie

Zmiany w Bytomskim Sporcie Data publikacji: 4 lipca 2017Jakub Snochowski, dotychczasowy prezes spółki Bytomski Sport złożył dziś /4 lipca/ rezygnację z pełnionej funkcji. Jego obowiązki przejął Krzysztof Bochnia.

Nowy szef Bytomskiego Sportu jest absolwentem dwóch kierunków: prawa i filologii angielskiej. Ukończył prestiżowe studia zarządzania w sporcie oraz prawa sportowego certyfikowane przy FIFA CIES International University Network, którego partnerami były spółki PGE Narodowy, Orlen oraz Ekstraklasa.

W 2016 r. ukończył program studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katedrze Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego. W 2016 r. został powołany na eksperta do Rady Dialogu Społecznego, powołanej przez Prezydenta RP. Od października ubiegłego roku Krzysztof Bochnia był zatrudniony w Bytomskim Sporcie na stanowisku prokurenta.

Autor: AK
Zdjęcia: fot. Radosław Kazmierczak

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.