Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zmiany w Bytomskim Sporcie

Zmiany w Bytomskim Sporcie Data publikacji: 4 lipca 2017Jakub Snochowski, dotychczasowy prezes spółki Bytomski Sport złożył dziś /4 lipca/ rezygnację z pełnionej funkcji. Jego obowiązki przejął Krzysztof Bochnia.

Nowy szef Bytomskiego Sportu jest absolwentem dwóch kierunków: prawa i filologii angielskiej. Ukończył prestiżowe studia zarządzania w sporcie oraz prawa sportowego certyfikowane przy FIFA CIES International University Network, którego partnerami były spółki PGE Narodowy, Orlen oraz Ekstraklasa.

W 2016 r. ukończył program studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katedrze Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego. W 2016 r. został powołany na eksperta do Rady Dialogu Społecznego, powołanej przez Prezydenta RP. Od października ubiegłego roku Krzysztof Bochnia był zatrudniony w Bytomskim Sporcie na stanowisku prokurenta.

Autor: AK
Zdjęcia: fot. Radosław Kazmierczak

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.