Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 października 2017, Halki, Filipa, Przybyslawa

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Zmiana terminu Spotkania z Ekspertem

Zmiana terminu Spotkania z Ekspertem Data publikacji: 11 października 2016Czwartkowe spotkanie z ekspertem – dr n. med. Jerzym Pieniążkiem – odbędzie się 20 października, a nie, jak początkowo było zaplanowane, 13 października.

Jerzy Pieniążek to jeden z najlepszych neurochirurgów w kraju, Ordynator Oddziału Neurochirurgii i Neurotraumatologii oraz Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu.

20 października o 17:00 - przed prelekcją z dr n. med. Jerzym Pieniążkiem – odbędzie się spotkanie z Martą Szmelcer – przewodniczącą interdyscyplinarnego zespołu ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz z Aleksandrą Snoch, pedagogiem, które opowiedzą o tym, jak radzić sobie z wychowaniem dzieci.

Spotkania odbędą się w Biurze Promocji Bytomia (Rynek 7). Wstęp wolny.

 

Autor: wa
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.