Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lipca 2018, Czeslaw, Hieronim, Fryderyk

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Zmiana terminu Spotkania z Ekspertem

Zmiana terminu Spotkania z Ekspertem Data publikacji: 11 października 2016Czwartkowe spotkanie z ekspertem – dr n. med. Jerzym Pieniążkiem – odbędzie się 20 października, a nie, jak początkowo było zaplanowane, 13 października.

Jerzy Pieniążek to jeden z najlepszych neurochirurgów w kraju, Ordynator Oddziału Neurochirurgii i Neurotraumatologii oraz Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu.

20 października o 17:00 - przed prelekcją z dr n. med. Jerzym Pieniążkiem – odbędzie się spotkanie z Martą Szmelcer – przewodniczącą interdyscyplinarnego zespołu ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz z Aleksandrą Snoch, pedagogiem, które opowiedzą o tym, jak radzić sobie z wychowaniem dzieci.

Spotkania odbędą się w Biurze Promocji Bytomia (Rynek 7). Wstęp wolny.

 

Autor: ww
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.