Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 stycznia 2018, Fabian, Sebastian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Zmiana godziny powrotu z miniobozów

Zmiana godziny powrotu z miniobozów Data publikacji: 6 lipca 2017Ważna informacja dla wyjeżdżających na miniobozy w Kokotku.

Ze względu na przejazd kolarzy przez nasze miasto podczas Tour de Pologne (niedziela - 30 lipca) informujemy, że powrót dzieci z drugiego turnusu miniobozu w Kokotku nastąpi około godziny 13.00. Autokar zaparkuje przed Urzędem Miejskim w Bytomiu (ul. Parkowa 2). Wyjazd dzieci na trzeci turnus (30 lipca o 9.00) nastąpi sprzed budynku UM w Bytomiu przy ul. Parkowej 2.

Pozostałe informacje dotyczące godzin oraz miejsca wyjazdów i powrotów pozostają bez zmian.

Autor: Katarzyna Nylec

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.