Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
28 lipca 2017, Wiktor, Innocenty, Aida

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Są mieszkania dla młodych

Dziewięć kolejnych lokali mieszkalnych czeka na młodych w ramach piątej edycji programu „Mieszkania dla Młodych” w Bytomiu. Są to mieszkania do remontu, który najemca musi wykonać we własnym zakresie i na własny koszt przed zawarciem umowy najmu.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Głosuj na Górę Miłości

Po raz kolejny jedna z inwestycji wykonanych przez Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej w Bytomiu bierze udział w Plebiscycie „Modernizacja Roku”. Do konkursu zakwalifikowana została przebudowa zieleni w Parku Miejskim im. F. Kachla w Bytomiu na Górze Miłości.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Zmiana godziny powrotu z miniobozów

Zmiana godziny powrotu z miniobozów Data publikacji: 6 lipca 2017Ważna informacja dla wyjeżdżających na miniobozy w Kokotku.

Ze względu na przejazd kolarzy przez nasze miasto podczas Tour de Pologne (niedziela - 30 lipca) informujemy, że powrót dzieci z drugiego turnusu miniobozu w Kokotku nastąpi około godziny 13.00. Autokar zaparkuje przed Urzędem Miejskim w Bytomiu (ul. Parkowa 2). Wyjazd dzieci na trzeci turnus (30 lipca o 9.00) nastąpi sprzed budynku UM w Bytomiu przy ul. Parkowej 2.

Pozostałe informacje dotyczące godzin oraz miejsca wyjazdów i powrotów pozostają bez zmian.

Autor: Katarzyna Nylec

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.