Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Zmiana godzin pracy 4 grudnia br.

Zmiana godzin pracy 4 grudnia br. Data publikacji: 1 grudnia 2017U W A G A !!!

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych Informujemy, że Biuro przy Rynku 26/5 w dniu 4 grudnia 2017 r.
czynne będzie w godzinach od 8.00 –16.00

Serdecznie zapraszamy do wzięcia czynnego udziału w panelu dyskusyjnym nt.: Przyczyny i skutki wyrzucenia pewnych grup poza nawias społeczeństwa. Debata odbędzie się w godzinach 17.00 – 19.30 w auli Państwowych Szkół Budownictwa- Zespół Szkół w Bytomiu przy ulicy Powstańców Śląskich 10 w Bytomiu.

Autor: NGO

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.