Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Zmiana godzin pracy 4 grudnia br.

Zmiana godzin pracy 4 grudnia br. Data publikacji: 1 grudnia 2017U W A G A !!!

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych Informujemy, że Biuro przy Rynku 26/5 w dniu 4 grudnia 2017 r.
czynne będzie w godzinach od 8.00 –16.00

Serdecznie zapraszamy do wzięcia czynnego udziału w panelu dyskusyjnym nt.: Przyczyny i skutki wyrzucenia pewnych grup poza nawias społeczeństwa. Debata odbędzie się w godzinach 17.00 – 19.30 w auli Państwowych Szkół Budownictwa- Zespół Szkół w Bytomiu przy ulicy Powstańców Śląskich 10 w Bytomiu.

Autor: NGO

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.