Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 grudnia 2017, Albina, Zdzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Bytomskie szpadzistki w czołówce

Bytomskie szpadzistki w czołówce Data publikacji: 30 kwietnia 2014Rewelacyjnie spisała się reprezentantka Bytomskiego Towarzystwa Szermierczego Patrycja Ziętek, która wywalczyła podczas Międzynarodowej Gali Szermierczej w Świdnicy złoty medal. Nasza zawodniczka nie dała żadnych szans swoim rywalkom, zajmując 1. miejsce w swojej kategorii.

Dobrze zaprezentowały się także reprezentantki bytomskiego klubu podczas dwóch turniejów w Rybniku – Mistrzostw Śląska Młodzików i „Rybnik Cup”. Podczas mistrzostw drużynowo nasze zawodniczki uplasowały się na 4. miejscu, zaś w turnieju „Rybnik Cup” aż trzy szpadzistki (Julia Gwóźdź, Oliwia Włoczka i Zuzanna Matuszek) zajęły miejsca w pierwszej ósemce zawodów.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Bytomskie Towarzystwo Szermiercze

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.