Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
13 grudnia 2017, Łucja, Otylia, Eugeniusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

W piątek, 15 grudnia otwarcie lodowiska sezonowego na pl. Sobieskiego

Dla miłośników jazdy na łyżwach mamy dobrą wiadomość. W piątek, 15 grudnia otwarte zostanie lodowisko odkryte na pl. Jana III Sobieskiego, które co roku cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodych bytomian. Zapraszamy w piątkowe popołudnie od godz. 16.00 na sezonową ślizgawkę.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Złoto tenisistów Górnika Bytom

Złoto tenisistów Górnika Bytom Data publikacji: 7 marca 2014Po raz kolejny nasi zawodnicy udowodnili, że należą do najlepszych w kraju. Na rozegranych w Bydgoszczy finałach Drużynowych Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn tenisiści Górnika Bytom zdobyli złoty medal.

Drużyna męska w składzie: Błażej Koniusz i Mateusz Kowalczyk w całym turnieju nie straciła nawet seta, pokonując takie zespoły jak: Break Point Brwinów, Grunwald Poznań oraz STT Fakro Nowy Sącz. Z kolei drużyna kobieca w składzie: Agata Borgman i Paulina Lewandowska zajęła 4. miejsce.

Sezon halowy zakończył się dla nas zdobyciem aż 13 medali, w tym 3 złotych, wywalczonych przez: Paulinę Lewandowską, Wiktora Radwana i męski debel - Błażej Koniusz i Mateusz Kowalczyk.
Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Źródło: Górnik Bytom

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.