Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 października 2017, Piotra, Michala, Ziemowita

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Judocy i judoczki powalczą w Memoriale im. Wiśniewskiego

Dla wielu młodych judoków i judoczek to jedna z najważniejszych imprez sportowych w roku. Mowa oczywiście o Otwartym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo, który 4 listopada odbędzie się w Hali na Skarpie.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Złotka z bytomskiego gastronomika

Złotka z bytomskiego gastronomika Data publikacji: 9 marca 2017Świetnie spisały się piłkarki ręczne Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, które reprezentując Bytom zwyciężyły 8 marca w Zawodach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej juniorek.

Złotka z bytomskiego gastronomika po zaciętym boju zwyciężyły drużynę z Piekar Śląskich odnosząc wspaniały sukces. W zwycięskiej drużynie z Bytomia zagrały: Kowalska Nicole, Szymańska Paulina, Jachurska Nicole, Kokoszka Paulina, Kauder Katarzyna, Rodzeń Iwona, Jakubowska Martyna, Jaszyk Wioleta, Lipińska Paulina. Zespół przygotowywał i prowadził mgr Roman Olszowski.
 
fot1.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.