Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 listopada 2018, Elzbieta, Seweryn, Pawel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rozbark - budowa promenady wchodzi w decydujący etap

Widać już pierwsze efekty prac, jakie realizowane są na Rozbarku. To właśnie tam w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji MZZiGK w Bytomiu realizuje inwestycję wartą około 12 mln zł. Jednym z jej elementów jest budowa promenady po dawnej kolei wąskotorowej, która ma połączyć ul. Pszczyńską z ul. Alojzjanów.

Żurawie na Łużyckiej. Trwa budowa nowej strażnicy

Symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowej strażnicy oraz ceremonia podpisania aktu erekcyjnego przypieczętowały dziś /13 listopada/ realizację ogromnej i wyczekiwanej nie tylko przez bytomskich strażaków inwestycji przy ul. Łużyckiej.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Zimowy kiermasz ofert pracy

Zimowy kiermasz ofert pracy Data publikacji: 25 stycznia 2018Chcesz zmienić pracę, zdobyć doświadczenie, dowiedzieć się co nowego na rynku zatrudnienia? Przyjdź w piątek, 2 lutego, na zimowy kiermasz ofert pracy organizowany w bytomskim Powiatowym Urzędzie Pracy.

Podczas kiermaszu swoje oferty przedstawią m.in. ochotnicze hufce pracy z Tarnowskich Gór, Chorzowa, Siemianowic Śląskich, Radzionkowa oraz Katowic. Niejednokrotnie dla młodych to szansa na zarobienie pierwszych własnych pieniędzy, ale przede wszystkim zdobycia doświadczenia zawodowego.

Obok propozycji pracy dla młodzieży uczącej się, bytomski urząd pracy przedstawi też oferty zatrudnienia dla dorosłych. Kiermasz rozpocznie się o 10.00 w bytomskim Urzędzie Pracy przy ul. Łagiewnickiej 15 i potrwa do 13.00.

Kiermasz ofert pracy organizuje Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Radzionkowie.

Autor: AK
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.