Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lipca 2018, Alfred, Wincenty, Wlodzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Zimowe spotkania świąteczne

Zimowe spotkania świąteczne Data publikacji: 4 grudnia 2017Zrób sobie prezent – pod takim hasłem w sobotę, 9 grudnia lokalni animatorzy organizują warsztaty artystyczne w świątecznym klimacie, którym towarzyszyć będzie akcja bezpłatnej wymiany ubrań.

Zajęcia, w których mogą uczestniczyć mali i duzi entuzjaści rękodzieła poprowadzą liderzy realizowanego od 2016 r. projektu „By-PAS – Bytomska Pracownia Aktywności Społecznej”, który wpisuje się w rewitalizację społeczną Bytomia. Ważnym elementem By-PAS jest wprowadzanie modelu pracy grupowej metodą działań środowiskowych, dlatego też w pomoc przy realizacji przedsięwzięcia włączyła się Fundacja Napraw Sobie Miasto oraz Urząd Miejski w Bytomiu.

W trakcie imprezy odbędą się warsztaty decoupage i rzeźbienia w masie papierowej oraz dostępny będzie punkt bezpłatnej wymiany i przekazywania ubrań. Tego dnia zainteresowani tematem rewitalizacji będą mogli też porozmawiać o działaniach fundacji prowadzonych w naszym mieście.

Zimowe spotkanie rozpocznie się o 10.00 przed siedzibą Fundacji „Inicjatywa” przy ulicy Powstańców Warszawskich 38/1.

Wydarzenie organizowane jest jako inicjatywa lokalna wsparta ze środków Gminy Bytom wypracowana w ramach projektu pilotażowego „Bytom Odnowa – innowacyjne projekty mieszkaniowe i rozwój inicjatyw społecznych” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Pobierz plakat
pasek_ue.jpg

Autor: AK
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.