Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Zgłoś anioła

Zgłoś anioła Data publikacji: 27 października 2017Do 17 listopada można zgłaszać kandydatury do nagród Bytomski Anioł Wolontariatu oraz Międzynarodowy Anioł Wolontariatu. Konkursy organizują Biuro Organizacji Pozarządowych i Biuro Rozwoju Miasta i Współpracy Zagranicznej UM.

Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać organizacje pozarządowe, instytucje publiczne i samorządowe, przedsiębiorstwa, osoby indywidualne korzystające z pomocy wolontariuszy z potwierdzeniem faktu działalności wolontariusza przez organizację lub instytucję, która może o tym zaświadczyć.

Zgłoszenia do nagrody Bytomskiego Anioła Wolontariatu można składać osobiście lub listownie na adres: Biuro Organizacji Pozarządowych przy Rynku 26/5 oraz mejlowo na adres: pozarzadowe@um.bytom.pl z dopiskiem „Bytomski Anioł Wolontariatu".

Z kolei zgłoszenia kandydatów do nagrody Międzynarodowego Anioła Wolontariatu należy składać w Biurze Rozwoju Miasta i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miejskiego przy ul. Parkowej 2, pok. 219, listownie bądź mejlowo na adres: zm@um.bytom.pl.

Wręczenie statuetki Międzynarodowego Anioła Wolontariatu jest elementem projektu „Nie jesteś sam... Festiwal Wolontariatu w Bytomiu”, realizowanego w ramach unijnego programu Europa dla Obywateli. Wręczenie nagrody odbędzie się 2 grudnia o 17.00 w Teatrze Rozbark.

Regulamin przyznawania nagrody Bytomskiego Anioła Wolontariatu
Formularz zgłoszeniowy Bytomskiego Anioła Wolontariatu

Regulamin przyznawania nagrody Międzynarodowego Anioła Wolontariatu
Formularz zgłoszeniowy Międzynarodowego Anioła Wolontariatu

eacea_2015_00550000_pl.jpgTen projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt odzwierciedla jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.